logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Trīs nodarbību cikls ar uztura speciālisti Ingu Pūci

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Dr. Inga Pūce ir veselīga uztura eksperte ar 22 gadu pieredzi veselīgas svara korekcijas jautājumos. Inga ir arī “Figūras Draugi” grupu vadītāja, kurā, vienkārši un saprotami skaidrojot tievēšanas procesu, palīdzējusi neskaitāmiem cilvēkiem sasniegt mērķi un uzlabot dzīves kvalitāti.
 
Laiks: 18:30-20:30
Vieta    I’MPERFEKT viesistaba, Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Cena: 95 EUR
 
Mērķauditorija: Visiem, kas vēlas justies labi un ne tikai uzlabot formu, bet iegūt arī labu garastāvokli un pašsajūtu ilgtermiņā. Meistarklase paredzēta ikvienam, kas vēlas paplašināt redzesloku, apgūstot veselīgas ēšanas pamatprincipus.
 
Katrs no mums grib justies labi savā ķermenī, tomēr nereti tas nākas ļoti grūti. It kā tik labvēlīgās diētas īsti nesniedz rezultātus, turklāt pilnībā sabojā garastāvokli un pašsajūtu. Ir svarīgi izprast savu organismu un ar ēšanu saistītus procesus, tikai tad iespējams ēst gudri un sasniegt kārotos rezultātus.
 
Nodarbību cikls sniegs konceptuālu izpratni par veselīgu ēšanu, kas balstīta sabalansēta uztura pamatnoteikumos. Uzzinot par nepieciešamajām uzturvielām, kā arī izzinot dabas ritmus, kas ietekmē organismu, iespējams izprast ķermeni un ēst gudrāk un ar izpratni. Uztura speciāliste runās par tādām svarīgām tēmām kā nepieciešamās uzturvielas dažādās dzīves situācijās, liekā svara izraisītas saslimšanas, kā arī tā samazināšanas iespējas. Tiks analizēts diennakts ritms un gadalaiki saskaņā ar gremošanas pamatprincipiem, uzzināsim par izsalkuma - sāta skalu un mācīsimies par harmonisku produktu kombinēšanu, lai sasniegtu slaidu un veselu ķermeni. Katram ir savs individuāls gremošanas tips, tāpēc svarīgi ir izvēlēties sev atbilstošu ēdienu, savukārt tajā noderēs Ajūrvedas principi veselīgai ēšanai.
 
Nodarbību plāns:
1.    nodarbība “Sabalansēta uztura pamatnoteikumi” 6. novembrī
Uzzināsim par sabalansētu uzturu, balstoties piramīdas vai šķīvja principos. Izzināsim nepieciešamās uzturvielas pie dažādām dzīves situācijām un mācīsimies ēst gudri, analizējot kaloriju blīvumu un kuņģa piepildīju. Uzmanība tiks pievērsta arī liekā svara izraisītām saslimšanas un veidiem, kā no tā izvairīties, to samazinot – ar diētas palīdzību vai ēdot veselīgi.
2.    nodarbība “Dabas ritmi un to ietekme uz cilvēka organismu” 13. novembrī
Šajā nodarbībā apgūsim labas gremošanas pamatprincipus saskaņā ar diennakts ritmu un gadalaiku. Uzzināsim par to, kas ir izsalkuma – sāta skala un kā tā mums var palīdzēt ēst gudri. Apgūsim, kā harmoniski kombinēt produktus, lai pietuvotos mērķim - slaidam un veselam ķermeni.
3.    nodarbība “Ajūrvedas principi veselīgai ēšanai” 20. novembrī
Noslēdzošajā tikšanās reizē izzināsim jau nosaukumā nolasāmo tēmu. Mācīsimies izvēlēties ēdienu, kas atbilstošs katra individuālam gremošanas tipam.
 
*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.
*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.

Vairāk informācijas: http://www.imperfekt.com

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot