logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

'Sievietes seksuālā apzinātība' ar Kristīni Balodi

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Kristīne Balode, klīniskā psiholoģe un konsultante attiecību un seksualitātes jautājumos. Turpina profesionāli pilnveidoties, studējot personības seksualitātes psiholoģiju, partnerattiecību psiholoģiju un psihoterapiju, īpašu uzmanību pievēršot vīrieša stiprināšanai psihoterapijā. Labprāt iesaistās starpdisciplināros projektos.
 
Laiks: 18:30-20:30
Vieta    I’MPERFEKT viesistaba, Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Cena: 49 EUR
 
Saruna par sievietes seksuālo apzinātību un slow sex.

Visai maz ticams, ka sievietes seksuālā brīvība un labklājība rodama maskulīnās kultūras parametros, kuriem joprojām tik izmisīgi cenšamies patapināties. Ne vienīgo atļauto kleitas izmēru sološie 54kg kādai nesuši kaut nedaudz atklātāku savu autentisko seksuālo vēlmju un vajadzību apzināšanos, ne butalīna injekcijas ienīstajā pieres grumbā vai gadu gaitā aprises mainījušajā kaunuma lūpā, kādai palīdzējušas noturēt uzmanību iekārotās seksuālās tuvības laikā un spējušas atraut no nepadarīto darbu vai nākamās dienas pienākumu un apņemšanos saraksta.

Šajā sarunu vakarā ne par to, kā būt sievišķīgai un seksuālai priekš kāda cita. Šajā vakarā par to, kā aiz prasību un noteikumu gūzmas atpazīt un sajust savu autentisko seksualitāti un kā slow sex var kalpot par lielisku pašatklāsmes un pašaktualizācijas instrumentu.
 
*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.
*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.

Vairāk informācijas: http://www.imperfekt.com
Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot