Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

'Sapņu kāzas pašu spēkiem'

Ce 23.05.2019 18:30
25.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Trīs nodarbību cikls "Sapņu kāzas pašu spēkiem"

Mēdz teikt, ka reizēm gatavošanās kādam skaistam notikumam sagādā tikpat daudz prieka kā paši svētki. Mēs piedāvājam aizraujošajā un izaicinājumiem pilnajā kāzu plānošanas procesā doties kopā ar kāzu rīkošanas profesionāļiem, un izdzīvot šo īpašo laiku, apmeklējot iedvesmojošu un arī praktisku nodarbību ciklu mūsu viesistabā.

Trīs nodarbību cikla “Sapņu kāzas pašu spēkiem” nodarbību autores un pieredzējušas speciālistes - kāzu organizētāja un “Oga Events” radošā vadītāja Arta Pastora un dekoratore un “Dekomeistars” vadītāja Iveta Kokmane palīdzēs izdomāt, kā vislabāk saplānot svētku norisi. Nodarbībās gūsiet ieskatu kāzu dienas organizatoriskajās niansēs, jaunas idejas tieši saviem svētkiem, apgūsiet arī kāzu dienas scenārija sastādīšanu, resursu plānošanu un dekorēšanas mākslu.

Nodarbības noderēs gan jaunajiem pāriem, gan arī viņu vecākiem, vedējiem un katram, kuram interesē, kā sarīkot lieliskas kāzas.

Visi dalībnieki savā īpašumā iegūs speciāli šim nodarbību ciklam veidotu mini plānotāju.
Būs arī pārsteigums no kāzu plānošanas žurnāla un portāla “Precos”.

20. maijs. “Kāzu plānošanas pamati”.
Artas Pastoras vadītajā nodarbībā pasapņosim par kāzu koncepciju, sapratīsim, ar ko jāsāk organizēšana, kā tikt galā ar juridiskajām formalitātem. Noskaidrosim, kā veidot kāzu dienas plānu, pārspriedīsim dažādus nestandarta kāzu scenārijus. Uzzināsim, kā (un kur) meklēt labākās svinību vietas, kā atrast piemērotus ēdināšanas un citu svarīgu pakalpojuma sniedzējus. Un, protams, vakara noslēgumā Arta ar prieku atbildēs uz dalībnieku jautājumiem.

23. maijs. “Kāzu fotostūra iekārtošana un dekoru darbnīca”.
Dekoratores un svētku atmosfēras radītājas  Ivetas Kokmanes praktiskajā nodarbībā būs iespēja iepazīties ar dekorēšanas mākslu. Iveta sniegs padomus kādas svarīgas kāzu svinību vietas- fotostūra stilīgai iekārtošanai.
Iveta izskaidros, kā veidot kompozīciju, parādīs iedvesmojošus piemērus, pastāstīs, kur sarūpēt materiālus un dekorācijas, un - ar kādām izmaksām jārēķinās. Nodarbības laikā dalībnieki izgatavos dekoratīvus ziedus un, lai praktizētos, kopīgiem spēkiem iekārtos fotostūri I’mperfekt viesistabā.

Vairāk informācijas: http://imperfekt.com

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot