Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Pikolo muzikālais lektorijs bērniem (Sanktpēterburga) / Детский музыкальный лекторий Пикколо (Санкт- Петербург)

Sv 25.03.2018 12:30
Latvijas Mūzikas akadēmija, Ērģeļu zāle
22.00 - 65.00
Unikāls bērnu muzikālais lektorijs atkal Rīgā!

Bērnu muzikālais lektorijs “Pikolo”(Sanktpēterburga)


aicina 3-8 gadu vecuma bērnus un viņu vecākus uz interaktīvi attīstošu koncertnodarbību ciklu “Mūzikas instrumenti Pikkolo pasaku valstībā”.

25.03.2017 plkst. 11:00 un 12:30 Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akdemijas ērģeļu zālē notiks
attīstošā koncertnodarbība 3-8 g.v. bērniem

“Krievu kokles, harmonikas, Saratovas akordeona, okarīnas, koka stabuļu un kalnieņu dūdas noslēpumi un stāsti.”

Šoreiz mūsu mazajiem audzēkņiem būs iespēja iepazīt visdažādākos krievu nacionālās folkloras mūzikas instrumentus (tādus, kā krievu svilpe, okarīna, folkloras koka stabule, ganu radziņš, krievu kokle, harmonika, Saratovas akordeons, zvārguļi, slinkās karotes, grabeklīši u.c.)

Iedziļinoties šo daudzo instrumentu skaņās, bērni klausīsies apbrīnojamo burvīgās ZIVS-OKARĪNAS un virtuozās STABULES-KAZAS stāstu, kura pat runās ar bērniem cilvēka balsī. Koncerta beigās bērnus gaidīs viktorīna un iespēja izmēģināt krievu folkloras instrumentus izcilo mūziķu vadībā!
 
Jautrajā mūzikas un pasaku pasaulē bērnus ievadīs:
Olga Pikkolo, koncerta vadītāja un muzikoloģe, kas radīja bērnu muzikālo lektoriju, kurš jau 20 gadus veiksmīgi strādā dažādās teātru skatuvēs Sanktpēterburgā un ārzemēs (https://www.mariinsky.ru/company/guest_persones/piccolo_olga);
• Solistu lomā šoreiz būs lieliska muzikālā ģimene, Krievijas nopelniem bagāti mākslinieki, dažādu Krievijas un ārzemju konkursu laureāti, krievu folkloras multinistrumentālisma meistari – Vladimirs un Marina Foņini.

Marina Foņina - Krievijas nopelniem bagāta māksliniece, Sanktpēterburgas koncertdarbinieku apvienības un Pētera mākslas un zinātņu akadēmijas locekle, apbalvota ar kultūras ordeni “Par krievu muzikālās kultūras saglabāšanu”. Ar izcilību pabeigusi N.Rimska-Korsakova konservatoriju, vienlaicīgi mācoties profesora I.Šifenkova domras klasē, kā arī docenta un Krievijas nopelniem bagātā mākslinieka V.Tihova krievu kokļu klasē. Marina virtuozi spēlē vairākus krievu tautas instrumentus, tādus, kā domra, krievu kokle, klavierkokle, stīgu kokle, mandolīna, stabules, Vladimira radziņus, okarīnas, tradicionālos sitaminstrumentus u.c.

Vladimirs Foņins - Krievijas nopelniem bagāts mākslinieks, Sanktpēterburgas koncertdarbinieku apvienības un Pētera mākslas un zinātņu akadēmijas loceklis, apbalvots ar kultūras ordeni “Par krievu muzikālās kultūras saglabāšanu”. Pabeidzis N.Rimska-Korsakova konservatoriju bajāna klasē, kur macījies pie tādiem lieliskiem pedagogiem kā docents D.Matjuškovs, Krievijas nopelniem bagātiem māksliniekiem P.Govoruško, V.Tihovs un citiem. Kopš 1990. gada līdz šodienai, Vladimirs Foņins ir V.Andrejeva Valsts Krievu Akadēmiskā Orķestra solists un vadošo orķestra solistu ansambļa vadītājs. Viņš perfekti apguvis bajānspēli, kā arī pāzina vairākus retus krievu folkloras instrumentus: dažādu tipu akordeonus, harmonikas, stabules, Vladimira radziņus, krievu dūdas “Kaza”, okarīnu. Daudzus krievu folkinstrumentus viņš izgatavo pats, kā arī komponē un pārveido krievu tautas instrumentu oriģinālmūziku orķestrim un ansamblim.

V.Foņina vadībā V.Andrejeva orķestra solistu ansamblis ir ņēmis dalību dažādos starptautiskajos festivālos Japānā, ASV, Vācijā, Austrijā, Itālijā, Francijā, Spānijā, Zviedrijā, Šveicē, Somijā, Spānijā, Grieķijā, Norvēģijā, Igaunijā, Namībijā, Tanzānijā, Zambijā un Indijā. Kā V.Andrejeva orķestra solists, Vladimirs Foņins koncertēja labākajās pasaules koncertzālēs, tādās kā Marijas teātris (Sanktpēterburga); Bostonas simfoniskā halle, Karnegī halle (Ņujorka), kā arī labākajās koncertzālēs Japānā, ASV, Spānijā, Grieķijā, Ķīnā, Šveicē, Zviedrijā, Āustrijā un Somijā.

Vladimirs un Marina viena koncerta laikā dažreiz spēj iepazīstināt skatītājus ar apmēram 20 dažādiem krievu tautas instrumentiem. Mūzikas repertuārs var būt ļoti dažāds – no Baha līdz kinofilmu mūzikai, no polkas līdz tango, kurš atskaņots krievu tautas mūzikas stilā. Tas vienmēr sagādā svētkus klausītājam, jo atklāj daudz jaunu mūzikas instrumentu atskaņojumu iespējas, par ko arī mums būs lieliska iespēja pārliecināties kartējā bērnu muzikālā lektrorija Pikolo koncertnodarbībā!

Bērnu nodarbības paredz koncertu programmiņas pašiem mazākajiem, mājas uzdevumus, speciālas mūzikas balvas pašiem mazākajiem.

Uzmanību! Pasākuma kvalitātes nodrošināšanas nolūkā apmeklētāju vietu skaits ir ierobežots līdz 40 bērniem vienā koncertnodarbībā.

Koncertnodarbības notiek krievu valodā.

Papildus informācija par Pikkolo bērnu lektoriju ir atrodama interneta vietnē – www.piccolosolo.ru

Vairāk informācijas: http://piccolosolo.ru/afisha-i-bilety/product/view/2/2.html

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Pikolo muzikālais lektorijs bērniem (Sanktpēterburga) / Детский музыкальный лекторий Пикколо (Санкт- Петербург) Sv 25.03.2018 12:30 Latvijas Mūzikas akadēmija, Ērģeļu zāle 22.00 - 65.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 3-8 gadu vecumam
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta (arī vecākiem nepieciešams iegādāties biļeti)
Pasākuma ilgums: ~1h
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Organizators
Akvifolija, SIA
Akvifolija, SIA
Brīvības iela 40/27 LV-1050 Rīga