Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Nodarbību cikls 'Sievietes intīmā veselība' ar Zani Vormu (mainīti norises datumi)

Ce 05.09.2019 17:00 - Ce 19.09.2019 21:00
Imperfekt viesistaba
Sievietes reproduktīvā veselība un intīmā zona joprojām ir visai liela tabu tēma, par kuru nav pieņemts, nepieklājas vai ir neērti runāt. Mēs cenšamies piekļūt savam sievišķības avotam, bet bieži patiesībā esam tik tālu pašas no sevis.
 
Sievietes intīmās veselības nodarbību programma sastāv no trīs tematiskām tikšanās reizēm - “Iepazīsti”, “Sajūti” un “Baudi”. Nodarbību nosaukumi arī atklāj, par kādiem intīmās veselības jautājumiem katrā no tām runāsim. Nodarbības ir neatkarīga viena no otras, un katra var izvēlēties, cik dziļi šajās zināšanas vēlas doties, tāpēc esat aicinātas pieteikties gan uz ciklu, gan atsevišķām nodarbībām.
 
Pirmajā nodarbībā Zani klausīsimes, savukārt, otrajā un trešajā - veiksim vingrinājumus, tāpēc vēlams vilkt ērtāku apģērbu. Nodarbība notiek neatkailinoties, un tā praktiski neatšķiras no standarta vingrošanas vai dejošanas nodarbības.
 
Nodarbību plāns:
5. septembris. Iepazīsti.
Nodarbība “Iepazīsti” ir intīms ceļojums pašai pie sevis, atgriešanās pie pirmatnējās sievietes sevī. Nodarbības laikā saņemsi atbildes uz, iespējams, vēl sev pašai neuzdotiem jautājumiem.  Runāsim par iegurni, par iegurņa pamatnes muskulatūru, par dzīves kvalitāti, kas saistīta ar šo sievišķīgo zonu. Runāsim arī par sievietes maksti, dzemdi un procesiem, kas ar to saistīti, par intīmajiem muskuļiem un delikātajām problēmām, par kurām tik daudz sievietes klusībā satraucas, bet nerunā.
 
12. septembris. Sajūti.
Kustību nodarbība iegurņa pamatnes un intīmās muskulatūras sajušanai un attīstībai.
Šajā nodarbībā apgūsim sievietes ķermenim pareizas muskuļu attīstības  treniņu metodes. Tas būs intensīvs treniņš intīmās muskulatūras sajušanai, aktivizēšanai un trenēšanai, pareizas elpošanas apguvei un vēdera dziļās muskulatūras pareizai attīstībai. Nodarbībā apgūsim tehnikas, kas palīdzēs sajust un pareizi trenēt sievietes ķermenī vienu no vissvarīgākajām muskulatūrām.
 
19. septembris. Baudi.
Bauda nav nejaušība! Tā ir mūsu pašu izvēle vēlēties vai nevēlēties iepazīt savu ķermeni. Lai sieviete patiesi baudītu, vispirms ir pašai jāizprot savs ķermenis, iegurnis un baudas ceļi. Tikai pēc tā ir iespējams izprast katras jaunas kustības nozīmi savā ķermenī un sajust šo kustību nozīmi savas un partnera baudas attīstīšanā.
Šajā nodarbībā iepazīsim daudz smalkākus mehānismus sevī, kas pavers jaunus baudas apvāršņus. Nodarbības laikā atklāsim jaunu redzējumu par sievietes baudas orgāniem un gūsim dziļāku izpratni par sievietes intīmās muskulatūras saistību ar baudu, un tās attīstīšanu.
 
Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com
*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.
*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot  Imperfekt viesistabas noteikumus.

Vairāk informācijas: http://www.imperfekt.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Nodarbību cikls 'Sievietes intīmā veselība' ar Zani Vormu (mainīti norises datumi) Ce 05.09.2019 17:00 Imperfekt viesistaba
Der zināt
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~4h
Ieeja pasākumā: no plkst. 16:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
I'mperfekt viesistaba
Ģertrūdes iela 23 Rīga Latvija
Organizators
Baltic design addiction, SIA
Antonijas iela 9 - 15 Rīga LV-1010 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Meistarklašu cikls meitenēm 'Es esmu pati savs spēks' 13-16 gadi Meistarklašu cikls meitenēm 'Es esmu pati savs spēks' 13-16 gadi - Imperfekt viesistaba, Latvija 189.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt 5 meistarklašu cikls 'No pamatiem līdz sapņu grimam' ar Ievu Ivanovu. Vakara grupa 5 meistarklašu cikls 'No pamatiem līdz sapņu grimam' ar Ievu Ivanovu. Vakara grupa - Imperfekt viesistaba, Latvija 150.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Iepriekšpārdošana ir beigusies Gleznošanas degustācija ar Ievu Rubeni Gleznošanas degustācija ar Ievu Rubeni - Imperfekt viesistaba, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta 1. meistarklase: 'Grima pamati' ar Ievu Ivanovu. DIENAS GRUPA ApturētsApturēts1. meistarklase: 'Grima pamati' ar Ievu Ivanovu. DIENAS GRUPA Imperfekt viesistaba, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta 5 meistarklašu cikls 'No pamatiem līdz sapņu grimam' ar Ievu Ivanovu. DIENAS GRUPA ApturētsApturēts5 meistarklašu cikls 'No pamatiem līdz sapņu grimam' ar Ievu Ivanovu. DIENAS GRUPA - Imperfekt viesistaba, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!