Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Mihails Labkovskis - Kā iemīlēt sevi un nostiprināt pašvērtējumu/Как полюбить себя и укрепить самооценку

Ot 27.03.2018 18:30
Forum Cinemas
25.00 - 55.00
«Kā iemīlēt sevi un nostiprināt pašvērtējumu».

•  Kapēc mīlestība pret sevi – tā ir galvenā mīlestība mūsu dzīvē?
• Kapēc to, kurš mīl sevi, mīl visi?
• Kapēc to, kurš nemīl sevi - nemīl neviens?
• Kapēc tas, kurš nemīl sevi – patiesībā nemīl nevienu?

Kad cilvēkam paaugstinās pašvērtējums, viņa dzīve pilnībā izmainās. Un ja Jums kaut kas nesanāk kā vajag (vai vispār nekas nesanāk kā vajag), iespējams, jāmaina ir tieši šo – attieksmi pret sevi un savām iespējām.

Visiem ir zināms dzelzs likums: pret jums attiecas tā, kā jūs pats pret sevi attiecaties. Nevarat pateikt par sevi: “Es esmu tik foršs”? Tad arī citi nevar pateikt to par Jums...

Pašvērtējums ietekmē burtiski visu: cik mēs nopelnam, ar ko mēs pavadām savu dzīvi, vai nodarbojamies ar mīļāko lietu vai ar grūtībām ceļamies no rīta un velkamies uz nemīlamo darbu, vai darām to, ko gribam vai visu laiku rīkojamies atskatoties uz sabiedrības viedokli.

Piemēram, biznesā pārsvarā strādā pārliecināti par sevi apņēmīgi cilvēki. Bet diezgan daudz ir arī neirotiķu, kā pašvērtējumu ietekmējušas neveiksmes, objektīvi ekonomiskie iemesli un subjektīvs cilvēciskais faktors. Šajā gadījumā viņu stratēģijas mainās: viņi vairs neveido biznesu, bet mēģina izvairīties no zaudējumiem. Uztraukums un bailes no izputēšanas stumj viņus uz kļūdām, kas bieži mēdz būt fatālas.

Par šo un daudz ko citu parunāsim publiskajā konsultācijā.

Sarunas virziens un virzieni būs atkarīgi no Jūsu jautājumiem. Rakstiskos jautājumus labāk gatavot jau iepriekš.


Mihails Labkovskis – augstākās klases psihologs ar 30 gadu darba stāžu un 20 gadu darba pieredzi radio un televīzijas tiešajā ēterā. Tā ir pieredze acumirklī reaģēt uz jautājumu un prasme ātri noteikt diagnozi, kas daudziem palīdzējusi mainīt dzīvi uz labo pusi.

Viņa pārraidēm vienmēr ir visaugstākie reitingi, bet lekcijās Maskavā un Londonā – drūzmēšanās un anšlāgs.

Mihails Labkovskis ar saviem priekšnesumiem ir mainījis priekšstatu gan par psihologiem, gan lekcijām. Pareizāk būtu dēvēt tās par publiskām konsultācijām. Tas ir unikāls žanrs, šeit nav lektora monologi, kanoniski teksti un mājās sagatavotas iestrādes. 
Tas drīzāk atgādina virtuozu vienlaicīgas spēles seansu, kad psihologs konsultē vienu pacientu pēc otra. Un tā vienmēr ir spīdoša improvizācija, precīzs trāpījums pareizajā brīdī, humors, neskaitāmi piemēri no dzīves, tai skaitā arī no savējās un slavenību dzīvēm.. Un viss kļūst skaidrs! Par viņiem un par sevi.

Labkovskis atsakās runāt „teorētiski” un dod priekšroku praktiskiem padomiem. Turklāt padomi attiecas konkrēti uz jūsu situāciju. Viņš neprāto ilgi, pat par tēmu, kāda pieteikta lekcijas nosaukumā, bet atbild uz jautājumiem. Turklāt viņš pats tos uzdod klausītājiem. Un tie ir jautājumi, uz kuriem atbildot, cilvēks saprot savu problēmu. Un kā ar to tikt galā. 

Mihaila Labkovska metode ir laba, jo tā ļauj atrisināt novecojušās personīgās un ģimenes problēmas bez „ķirurģiskās” iejaukšanās tajās. Ļauj mainīties, nelaužot sevi. Ļauj sajust dzīves garšu – bez lieliem kapitālieguldījumiem.

Bet pats Labkovskis ir lielisks tajā ziņā, ka dzīvo pilnīgā saskaņā ar savu likumu „nedarīt to, ko negribas” un acīmredzami izbauda dzīvi. Tā nav bijis vienmēr, un viņš to neslēpj. Saka tieši: „Kad es nostājos uz pareizā ceļa...” Pati psihologa personība ir tiešs piemērs tam, kā iespējams dzīvot un ko sasniegt, ja vien uzveic savus kompleksus.

Biogrāfija
Praktizējošs psihologs ar 30 gadu stāžu, pēdējos 20 gadus darbojies arī kā televīzijas un radio pārraižu vadītājs. Dzimis Maskavā, iestājies Psiholoģijas fakultātē cerībā atrisināt savas problēmas, iemācījies tās risināt, sapratis, ka ar to iespējams nopelnīt. Strādājis par skolotāju arī skolas psihologiem, tai skaitā arī slavenajā skolā (šobrīd 1543.), par kuru Sergejs Solovjovs uzņēma filmu „Maigais vecums”. Dzīvojis, mācījies un strādājis Izraēlā.  tur otro psiholoģijas grādu. Jeruzalemē nodarbojies ar pārrunu vešanu laulāto starpā, kas vēlas šķirties un sadalīt bērnus un īpašumu (specialitāte – Family Mediation Service – starpnieks). Jeruzalemes mērijā strādājis par psihologu darbā ar grūtiem pusaudžiem. Turklāt strādājis arī kā privātais psihologs. 

Maskavā vada savu konsultāciju biroju, praktizē individuāli, grupās, sniedz ģimenes terapiju. Astoņus gadus vadījis pārraidi „Pieaugušajiem par pieaugušajiem” radiostacijā „Maskavas atbalss” (Eho Moskvi). Šobrīd uzstājas „Dzīves likumi” (kanāls „Kultūra”) un radio „Galvaspilsēta” (Stoļica) (pārraide saucas „Miša + Katja”), stāstot par attiecībām ar vecākiem un bērniem, mīlestību pret sevi, atkarībām, greizsirdību, pašnovērtējumu...

Pilnībā pārliecināts, ka dzīve ir jādzīvo tā, lai būtu patīkami; bet lai būtu patīkami, ir jādara tikai tas, ko gribas, bet ko negribas – nedarīt! Un pats tā arī dzīvo.

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/MLabkovskiy/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:15
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Vietas 14. rindā ir dīvāniņos

Norises vieta
13. janvāra iela 8 Rīga Latvija
Organizators
SoloPlus, SIA
Aleksandra Bieziņa 4-223 LV-1029 Rīga