Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Meistarklašu cikls 'Trīs sarunu vakari par attiecībām'

Tr 03.04.2019 19:00 - Tr 17.04.2019 21:00
45.00 - 110.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Meistarklašu cikls “Trīs sarunu vakari par attiecībām”
 
Vadītājs: Kristīne Balode, klīniskā psiholoģe un konsultante partnerattiecību un seksualitātes jautājumos. Viņa vada savu psihologa privātpraksi, organizē seminārus un lekcijas un aktīvi iesaistās dažādos starpdisciplināros projektos.   
           
Laiks: No 3. līdz 17.aprīlim 19:00 - 21:00
Vieta: I’MPERFEKT Viesistaba - Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Cena: 110 EUR

Meistarklašu plāns:
  • 3.aprīlis “Seksuālā inteliģence un partnerattiecības”. Runāsim par seksuālā brieduma nozīmi partnerattiecībās. Ko nozīmē seksuālā izglītība un kādas sekas rada tās trūkums. Mēģināsim “noķert aiz astes” katra pati savu seksualitāti un paskatīties, ko par to zinām un ko vēl derētu uzzināt.
  • 10.aprīlis “Romantika un partnerattiecības”. Pasaule bez mīlestības būtu mirusi. Romantika ir anestēzija, kas palīdz mums ļauties mīlestībai, kura, būsim godīgi, bieži sāp. Centīsimies atšifrēt mums katrai ik mirkli pieejamo romantikas kodu un izveidot savu “Vienmēr gatavs” instrumentu kasti romantikas uzturēšanai un mūsdienīgai lietošanai.
  • 17.aprīlis “Attiecības, kuras degradē”. Mēģināsim drāmai piešķirt komēdijas noti un paskatīties, kas nobriedušas partnerattiecības atšķir no attiecībām, kurās otrs tiek patērēts kā instruments savas traumas dziedināšanai. Pievērsīsim uzmanību ieradumiem, kuri uztur attiecību attīstībai nelabvēlīgus apstākļus, un grūtībām, kuras nākas pārvarēt ikvienam pārim, lai attiecības augtu un pilnveidotos.
Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com
 
*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos.
*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I’mperfekt Viesistabas noteikumus.
 
Pasākumi