Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Meditācija - ceļš pie sevis. Tikšanās ar Šri Šri Ravi Šankaru!

Se 30.06.2018 19:30
Lielā Ģilde
20.00 - 50.00
Miljoniem cilvēku viņš ir garīgais Skolotājs - Guru, citiem – tuvs un uzticams draugs. Meklētājiem – patiesa vērtība. Ļaudīm, kuri dzīvo ciešanās, – gaismas un cerību stars. Tiem, kuri meklē dzīves jēgu, – nesavtīgas kalpošanas un labestības piemērs.

Šri Šri Ravi Šankars (Sri Sri Ravi Shankar) ir viesojies vairā kā 100 pasaules valstīs, ticies ar politiskajiem un garīgajiem līderiem, un pēc aicinājumiem vairāku gadu garumā beidzot esam pagodināti Šri Šri uzņemt Latvijā, turklāt mūsu valsts simtgades gadā.

Šri Šri Ravi Šankars ir 155 valstīs pārstāvētās organizācijas „Art of Living” dibinātājs, plaši pazīstams garīgo un humāno vērtību līderis, daudzpusīgs sabiedrības aktīvists un miera vēstnesis konflikta zonās. Viņa vīzija – sabiedrība, kas būtu brīva no stresa un vardarbības, atmodinot cilvēciskās pamatvērtības, – ik dienu iedvesmo arvien vairāk cilvēku apzināties un paplašināt savu atbildības sfēru, lai veidotu pasauli labāku.

Šri Šri Ravi Šankara izveidotās indivīda pašattīstības programmas ir palīdzējušas miljoniem pasaules iedzīvotāju atbrīvoties no stresa un sasniegt miera un labsajūtas stāvokli. Šo programmu pamatā ir senas jogas tehnikas, kas pielāgotas mūsdienu vajadzībām, kopā ar Šri Šri Ravi Šankara unikālo metodi Sudarshan Kriya™ – spēcīgu elpošanas tehniku, kas sekmē fizisko, mentālo un emocionālo labsajūtu. Atzītu medicīnas iestāžu neatkarīgos pētījumos ir dokumentēta šo tehniku ietekme un organismu un novērota depresijas simptomu un kortizola (stresa hormona) līmeņa samazināšanās, kā arī imūnsistēmas uzlabošanās.

Lai jūsu ceļš pie sevis sākas ar tikšanos ar Šri Šri Ravi Šankaru!

Vairāk informācijas: http://www.srisrilatvia.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Meditācija - ceļš pie sevis. Tikšanās ar Šri Šri Ravi Šankaru! Se 30.06.2018 19:30 Lielā Ģilde 20.00 - 50.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu (ar tulkojumu latviešu un krievu valodā)
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Norises vieta
Amatu 6, Rīga Latvija
Organizators
NANDA
NANDA
Dīķa iela 20 – 4 Rīga LV-1004 Rīgas
Pasākumi šajā norises vietā