Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Etno Baleta Meistar-klasse / Мастер класс Этно Балетa

Pi 03.06.2019 19:00
Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18c
32.40
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
2019.gada 3.jūnijā Rīgas Mazajā teātrī Jums būs iespēja iepazīties ar Parīzes Operas slavenā profesora apmācības stilu un Etno Baleta filosofisko virzienu. Meistar-klasse tiks veikta krievu un angļu valodās.  
Meistar-klassi vadīs Talantu šova Francija 2018 (TalentIncroyable 2018) fināliste, Parīzes Operas profesora (OpéranationaldeParis) mācekle Iva Kazati (YvesCasati), Etno Baleta (EthnoBallet) jaunā stila pamatlicēja. Etno Baleta Asociācijas Parīzē (EthnoBalletParis) pamatlicēja Dana Mussa (DanaMussa) sniegs tikai vienu MEISTAR-KLASSI Rīgā!
Etno Baleta meistar-klasse sievietēm un jaunietēm vecumā no 16 līdz 60 gadiem, jebkuras sagatavotības un komplekcijas. Obligāts ērts apģērbs (noderēs apģērbs aerobikai vai skriešanai).
Dana Mussa pārņēma Iva Kazati apmācības tehniku un apvienoja to ar Etno Baleta dejas stilu.  
Etno Balets – tā izveidošanas pamatā horeogrāfe Dana Mussa vēlējās izveidot to pieejamu jebkurai sievietei, neatkarīgi no vecuma, svara un sagatavotības. Pēc būtības, tas ir baleta un seno sakšu sieviešu deju apvienojums. Dotais Etno Balets tika augsti novērtēts Parīzes daiļrades pasaulē. Etno Balets ir vislabākais veids vingrināt locītavas, iztaisnot muguru, pacelt pašapziņu, sajust sevī īstu sievieti un rast pārliecību savos spēkos.  
Programmā: iesildīšanās aplī pie „svētā uguns”, visu grupu locītavu ievingrināšana, pastiepšanās, baleta dejas pamatu tehniskā apmācība, vingrinājumi apvidū un ķermeņa koordinācija, un protams improvizācija par tēmu – sieviešu septiņi „arhitipi” (kas iekļauts Etno Baleta koncepcijā), lai apzinātu savu sievišķīgumu un nostiprinātu pašapziņu. Etno Baleta meistar-klasse apvieno sevī fiziskas dejas un sieviešu kuočingu vienlaicīgi.
Etno Balets pirmkārt ir septiņi sieviešu „arhitipi”, kuri tiek pasniegti caur deju kustībām.
Tas ir vairāk kā deju stils vai fiziski vingrinājumi. Tas ir iekšējais noskaņojums, iekšējais stāvoklis, emocijas, personāži, raksturs, dvēseles stāvoklis, kas iekļūst ķermenī un paliek tur pat pēc deju zāles. Kā senās rituālās dejās, Etno Balets nes sevī pirmkārt nepieciešamības sajēgu. Deja, kura attīra, apvieno, ārstē un dod dvēseles spēku. Septiņi „arhitipi” vienlaicīgi ir septiņi teatrālie varoņi, tajā pat laikā tie ir septiņi Sievietes dvēseles izaugsmes posmi.
 
Septiņi sieviešu „arhitipi”:
Medniece
Sieviete – Dzīvnieks. Izturīga, varonīga un kaislīga.
Darbs ar iekšējām bailēm un personīgiem kodiem. Dinamiskas, ekspresīvas un virtuozas kustībaspar godu Uguns garam.
Jātniece
Sieviete – ātrums, sieviete – vējš. Apkārtne ir viņas sabiedrotais, dzīvnieks ir viņas draugs. Totēmizma un animizma ideju iemiesojums. Darbs ar apkārtejo gaisotni, orientācija un koordinācija.
Amazone
Sieviete – karotāja. Spēcīga, izturīga un ātra. Rituālā dejā viņa mīda zemi paklanoties Saulei un paceļ rokas pretī Tengri Dievam. Darbs ar ritmu, sinhronām kustībām un tempu.
šamaniete
Dziedniece, burve, viņas maģija un ekspresīvie žesti ievada transā, viņas siltums aptver ķermeni, enerģija budina apziņu. Darbs ar apgriezieniem, lecieniem un kinētisko enerģiju.
Nākotnes paredzētāja
Mīklaina, noslēpumaina un mistiska. Viņa pavedina un vilina. Atnāk un pazūd. Savā noslēpumainā alā viņa izpilda svētbijīgas darbības, kontaktējoties ar kosmosu un valdot pār cilvēkiem. Atkārtojas vilnveidīgās darbības, kas mainās savā grācijā un virzienos.
Valdniece
Valdonīga, gudra un ar spēcīgu gribas spēku. Sieviete ideāla iemiesojums. Viņā sakopotas augstāk minēto piecu sieviešu īpašības. Sievišķīga, bet cietsirdīga, varonīga, bet maiga. Valdniece, sieva un māte. Darbs ar baleta kodiem, iekšēju dramatizmu, ķermeņa un dvēseles skulpturāliem meklējumiem.
Dieviete
Sieviete – enģelis. Viņa visur un nekur vienlaicīgi. Viņai nav svara, smaržas un krāsas, taču viņas klātbūtne vienmer ir sajūtama. Efimēriskas kustības, viegli pieskārieni. Darbs ar elpošanu, balansēšanu un apkārtejo gaisotni. Ķermeņa mīkstums, pavikšanās un locīšanās vieglums.

Vairāk informācijas: http://rigasmazaisteatris.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Etno Baleta Meistar-klasse / Мастер класс Этно Балетa Pi 03.06.2019 19:00 Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18c 32.40
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā!

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: angļu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Organizators
Igors Projekts Latvija, SIA
Ezermalas iela 2/1-68 LV-1006 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt 'Svētā sieviete' / 'Священная женщина' 'Svētā sieviete' / 'Священная женщина' Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18c, Latvija 12.96
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt 'Par Fedotu - strēlnieku, varonīgo jaunieti' / 'Про Федота - стрельца, удалого молодца' 'Par Fedotu - strēlnieku, varonīgo jaunieti' / 'Про Федота - стрельца, удалого молодца' Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18c, Latvija 10.80
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!