Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BŪTĪBA / Šamanisko Deju un Mūzikas Festivāls

Ce 21.06.2018 14:00 - Sv 24.06.2018 18:00
Atpūtas komplekss Umuri - Ievu līcis
99.00 - 180.00
BŪTĪBA | Šamanisko Deju un Mūzikas Festivāls

Laiks Būt!

Būt pašiem, tuvumā sev. Vistuvāk. Nometot visu lieko, iluzioro. Paliekot tikai pie tā, kas ir patiess. Pie izjusta dzīvības prieka. Pie dejas, pie sirds mūzikas un dziesmas.

Būt īstiem, dzīviem, priekā un mīlestībā dzirkstošiem.

KUR TEVI AICINA ?

BŪTĪBA | Šamanisko Deju un Mūzkas Festivāls ir ļoti dzīvs, prieka, dziedinājuma un izziņas pilns četru dienu notikums pašos Vasaras Saulstāvjos.

Tie ir svētki, ceremonijas, rituāli un kopā būšana, kur sanāk gan pašmāju, gan citzemju sakrālie mūziķi, dejotāji, šamaņi un skolotāji.

Kopā mēs radīsim daudzslāņainu telpu, kurā katrs nācējs atradīs sev piemērotāko vibrāciju. Plašākas ceremonijas un svinības mīsies ar īpašām, nelielām grupu nodarbībām. Meditatīvs stāvoklis, būšanu dabas mierā un mīlestībā, mijiedarbosies ar transa dejas rituāliem un dzīves svinēšanu.

Te katram visskaistākajā, reibinošākajā vasaras pilnbriedā būs iespēja no sirds nosvinēt sevi, savu dziļāko būtību, savu savvaļīgo dabu.

KĀ TAS NOTIKS ?

Tiksimies Latvijas mežos, Umuros, Ķeguma novadā pie skaistās Daugavas krastiem, lai jau trešo reizi, paceltos lielākos augstumos un iegrieztos spēcīgākos dziļumos!

Šī gada festivāls iekļaus arī Saulstāvju svinēšanu un rituālus Jāņu vakarā, taču to veiksim savā, citādākā veidā. Tās nebūs tradicionālās svinības, bet gan no dziļumiem nācis aicinājums atjaunot patieso saikni ar Mātes Zemes Dvēseli - tās Būtību!

Četras piepildītas dienas, kur savīsies Austrumu, Dienvidu, Rietumu, Ziemeļu spēki. Trīs mistiskas pieredzes piepildītas naktis. Par godu Mātei Zemei, tās spēku izziņai un godinājumam. Par godu tās svētajai savienībai ar Debesīm, kurā radušies esam mēs - ļaudis. Par godu mūsu senčiem un to atstātajam mantojumam. Ar lūgšanu par nākotni, izdejojot to dejā, izdziedot, ielīgojot!

KĀPĒC ŠAMANISMS ?

No Himalaju stepēm līdz Gvatemalas džungļiem, šamanisms ir rituāla ticības sistēma, kas tiek praktizēta jau vairāk nekā 27000 gadu. Šamanisms ir sena dziedināšanas tradīcija un dzīvesveids. Tā mācība balstās uz mūsu saistību ar Dabu un visu radību. Kopš seniem laikiem šamanisma rituāli ir kalpojuši, lai mūs atkal apvienotu ar Māti Zemi un tās dziedināšajām enerģijām. Ir pienācis laiks, kad ir ārkārtīgi svarīgi atgriezties pie Kodola, pie Būtības, kas rodama katrā no mums. Šamaniskais ceļš ir spēcīgs atbalsts patiesā sevis iepazīšanā! Tas ir tik nepieciešamās saiknes ar Māti Zemi un Visu Pastāvošo atrašanā.

KAM TAS VELTĪTS ?

Festivāls ir atvērts individuāliem meklētājiem, kā arī ģimenēm ar bērniem.

KĀ REĢISTRĒTIES ?

http://butiba.lv/

KĀ ĢĒRBTIES ?

Etniski, Šamaniski Hippi Līgo ietērpi, pietiekami ērti, lai varētu piedalīties dejās un praksēs. Peldkostīmi - esam Daugavas krastā ar iespēju jeburā mirklī nopeldēties.

KĀ ĒDĪSIM ?

Ekskluzīvi gardās veģetāras maltītes būs viens no mūsu kopējiem rituāliem, 3 x dienā. Lūdzam paņemt līdzi savus traukus un ēdamrīkus, jo vienreizējos traukus festivālā neizmantosim. Festivāla teritorijā nebūs iespējams par maksu iegādāties papildus uzkodas, tāpēc visu bez kā nevarat iztikt, ņemat līdzi no pilsētas ;)
Festivāls ir telpa, brīva no alkohola un narkotikām. Organizatori patur tiesības atteikt dalību festivālā jebkurai personai, nepaskaidrojot iemeslus.

KĀ NOKĻŪT ?

Latvijas lielākās un skaistākās upes Daugavas krastā, simtgadīgu priežu meža ielokā, gleznainā dabas nostūrī, atrodas atpūtas komplekss “Ievas Līcis” un “Umuri”.
Umuri.lv

Vairāk informācijas: http://butiba.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
BŪTĪBA / Šamanisko Deju un Mūzikas Festivāls Ce 21.06.2018 14:00 Atpūtas komplekss Umuri - Ievu līcis 99.00 - 180.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Ģimenes biļete - 2 pieaugušie vai 2 pieaugušie+1 bērns, vai 2 pieaugušie+2 bērni

Biļetes cenā iekļauts visu prakšu un rituālu apmeklējums, telts vieta.

Papildus festivāla apmeklējuma dienā jāiemakā Eur 35.- par ēdināšanu par katru dalībnieku. Šī summa nosegs visas festivāla maltītes.


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: 21/06/2018 - 24/06/2018
Ieeja pasākumā: no plkst. 14:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Umuri, Tomes pagasts Ķeguma nov. Latvija
Organizators
Andassova Madina
Andassova Madina
Pērnavas 21-11 Rīga