Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

5 nodarbību cikls 'Jauns gads - jauna es!'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Iesāc gadu apņēmīgi un iegūsti neaizmirstamu pieredzi un zināšanas kopā ar stilisti Ievu Ivanovu, modeli Māru Sleju, uztura speciālisti Kseniju Andrijanovu un citiem mūsu pasniedzējiem.
 
Laiks: 16:00 – 17:30
Vieta    I’MPERFEKT viesistaba, Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Cena: 159 EUR pilns nodarbību cikls
 
Otrdienās:
1. nodarbība – 28. janvāris
2. nodarbība – 4. februāris
3. nodarbība – 11. februāris
4. nodarbība - 18. februāris
5. nodarbība - 25. februāris
 
Mēs skaisti esam pavadījuši 2019. gadu gan I’mperfekt nometnēs, gan citās mūsu radošajās meistarklasēs, tādēļ mēs tikpat aizraujoši un skaisti vēlamies iesākt Jauno, 2020. gadu! Ar jauniem izaicinājumiem, domām par saviem mērķiem un iecerēm, tādēļ mēs piedāvājām meitenēm šo gada sākumu pavadīt iedvesmas pilnās  nodarbībās, ik nedēļu tiekoties pie mums mājīgajā I’mperfekt VIESISTABĀ.
 
Ziemas cikla ietvaros ar meitenēm runāsim un darbosimies galvenokārt par pašapziņu un sevis pasniegšanu. Iemīlēt sevi un saprast, ka patiesi katrā no mums ir savs spēks un jauns gads ir iespēja spert soli pretim jauniem izaicinājumiem un iedvesmas pilniem veidiem kā būt vislabākajai sevis versijai!
 
Praktiski darbosimies nodarbībās, kur apgūsim visu to, kas mums šajā posmā svarīgs –  skaistums, mode, uzturs un pašapziņa. Kopumā  kā rūpēties par savu iekšējo un ārējo skaistumu. Neaizmirstot, ka visa pamatā ir veselīgs ķermenis un prāts.
 
*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.
*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.

Vairāk informācijas: http://www.imperfekt.com

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot