Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

3.meistarklase 'Attiecības, kuras degradē'

Tr 17.04.2019 19:00
Imperfekt viesistaba
45.00
3.meistarklase “Attiecības, kuras degradē”

Vadītāja: Kristīne Balode, klīniskā psiholoģe un konsultante partnerattiecību un seksualitātes jautājumos. Viņa vada savu psihologa privātpraksi, organizē seminārus un lekcijas un aktīvi iesaistās dažādos starpdisciplināros projektos.

Laiks: 2019. gada 17.aprīlis 19:00 - 21:00
Vieta: I’MPERFEKT viesistaba - Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Cena: 45 EUR
 
Attiecības ir izvēle. Un arī tas, kā tās piedzīvojam, ir katra paša izdarītās izvēles rezultāts. Bet reizēm taču ir tik vareni just to jaudu, kuru sniedz ļaušanās paša iestudētās drāmas galvenā varoņa valdzinājumam. Sava nozīmīguma sajūta silda tik maigi un pacilājoši, ka liekas - karā tak visi līdzekļi labi. Savukārt, jautājums - vai apkārt patiešām valda karš un tajā izdzīvojis tikai viens vienīgs uzmanības vērtais drosminieks, tiek aizsmērēts ar vismelnāko krāsu, jo ir taču tik neveikli pašam sevi pieķert savos nedarbos. Izmisīgā vēlme sajust savu pietiekamību mudina censties arvien vairāk, savukārt, atkarība un bezspēcība nenotiekošo izmaiņu priekšā, piedāvā uzstiept Supermena vai Žannas d’Arkas kostīmu un sacelties revolūcijā pret apkārt valdošo, ierobežojošo ļaunumu. Ne bērnu, ne vecāku, ne draugu mīlestība nespēj remdēt izsalkumu pēc mīlestības apliecinājumiem no tā vienīgā, kurš ir tik īpašs, ka tikai viņa brīnumainā mainīšanās beidzot padarīs citiem redzamas un lietojamas pašu smacējošās, īpašās dotības.

Šajā vakarā mēģināsim drāmai piešķirt komēdijas noti un paskatīties, kas nobriedušas partnerattiecības atšķir no attiecībām, kurās otrs tiek patērēts kā instruments savas traumas dziedināšanai. Pievērsīsim uzmanību ieradumiem, kas uztur attiecību attīstībai nelabvēlīgus apstākļus, grūtībām, ko nākas pārvarēt ikvienam pārim, lai augtu un pilnveidotos.
 
Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com
*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos.
*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I’mperfekt Viesistabas noteikumus.
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
3.meistarklase 'Attiecības, kuras degradē' Tr 17.04.2019 19:00 Imperfekt viesistaba 45.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Ģertrūdes iela 2 Rīga Latvija
Organizators
Baltic design addiction, SIA
Antonijas iela 9 - 15 Rīga LV-1010 Rīga