Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

1.meistarklase 'Seksuālā inteliģence un partnerattiecības'

Tr 03.04.2019 19:00
Imperfekt viesistaba
45.00
1.meistarklase “Seksuālā inteliģence un partnerattiecības”

Vadītāja: Kristīne Balode, klīniskā psiholoģe un konsultante partnerattiecību un seksualitātes jautājumos. Viņa vada savu psihologa privātpraksi, organizē seminārus un lekcijas un aktīvi iesaistās dažādos starpdisciplināros projektos.

Laiks: 2019. gada 3.aprīlis 19:00 - 21:00
Vieta: I’MPERFEKT viesistaba - Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Cena: 45 EUR

Personības briedumu raksturo spēja saturēt un realizēt pašam savu seksualitāti, jo tā definē mūsu gribu, to, ko iekārosim, un arī attiecības, kurās mēģināsim to realizēt. Ja savā seksuālajā apzinātībā un savas iekāres vadītspējā esam kā bērns, kurš gāžas gar zemi un pieprasa no otra savu vajadzību beznosacījuma apmierināšanu, agrāk vai vēlāk, sākam slīgt aizvien dziļākā bezpalīdzības un atkarības purvā. Savukārt, partneris, ja vien viņu nevaldzinās iespēja pakāpties uz mūsu bezpalīdzības galvas, lai spodrinātu paša varēšanu, ņems kājas pār pleciem, savā gultas pusē atstājot seksšopā iegādātu piepūšamo lelli, kura ar savu jūtu klātesamību netraucēs patērētāju triumfa gājienā pretī sava pašlabuma gūšanai.

Šajā vakarā runāsim par seksuālo briedumu un tā nozīmi partnerattiecībās. Mēģināsim atšķetināt, ko nozīmē seksuālā izglītība un kādas sekas atstājis tās trūkums. Paskatīsimies, kas izdaudzinātajai Tantrai vēderā un kāds ir tās lietderības koeficients mūsdienu latvieša ikdienā. Kā arī mēģināsim noķert katra pati savu seksualitāti aiz astes un paskatīties, ko par to zinām un ko vēl derētu uzzināt.
 
Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com
*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos.
*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I’mperfekt Viesistabas noteikumus.
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
1.meistarklase 'Seksuālā inteliģence un partnerattiecības' Tr 03.04.2019 19:00 Imperfekt viesistaba 45.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Ģertrūdes iela 2 Rīga Latvija
Organizators
Baltic design addiction, SIA
Antonijas iela 9 - 15 Rīga LV-1010 Rīga