Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

M. Labkovskis 'Nepamatotas cerības. Bailes, nemiers un vainas sajūta'/'Неоправданные ожидания. Страхи, тревожность и чувство вины'

Tr 07.08.2019 19:30
Hotel Jūrmala SPA
45.00
“Nepamatotas cerības. Bailes, nemiers un vainas sajūta"

Tas viss sākas vēl māmiņas vēderā: vecāki gaida meiteni, bet piedzimst zēns, un otrādi. Bērns ir tikko ienācis pasaulē, bet jau pievīlis vecāku cerības. Vai tā mēdz gadīties? Jā, gadās.
Bērns aug, un no viņa sagaida, ka viņš noteikti kļūs par sportistu, brīnumbērnu, skaistuli (vajadzīgo pasvītrot), un viņš atkal var pievilt cerības un nekad nekļūt par tēva un mātes lepnumu.
Bet ir tik sāpīgi zināt, ka tu vienmēr pievil kādu... Un šīs cilvēks sāk pierādīt pasaulei, ka viņš ir labs. Dedzīgi pierādīt, pārāk aizrautīgi. Un tajā pašā laikā pieaug nemiers, bailes no neizpratnes un neatzīšanas, bailes, ka pierādīt vēlamo tā arī nesanāks.
Cilvēks sāk mainīt maskas, izlikties, ciest. Šādi cilvēki dodas mācīties tajā iestādē, kur ir vieglāk iekļūt, nevis tajā mācību iestādē, kur patiešām gribētos studēt. Viņi pacieš naidīgu darbu, trakgalvīgu vai agresīvu priekšnieku, niecīgu algu.
Viņi precas nevis mīlestības dēļ, bet tāpēc, ka “tas ir nepieciešams”, „ka ir laiks”, un ir bailes vairs vispār nevienu nesatikt. Viņi dzīvo laulībā ar pastāvīgu sajūtu, ka ir pelnījuši ko vairāk, bet viņi samierinās ar to, kas ir. Lai izveidotu attiecības pārī, viņi laida pasaulē bērnu, bet bērns, protams, nevar atrisināt problēmas, bet tikai kļūst par papildu stimulu. Apzināšanās, ka viss iecerētais sabrūk, radinieku un draugu kritika noved pie bezgalīgas vainas sajūtas. Sāk pārņemt bezcerīguma sajūta. Un gribās, lai visas grūtības vienā brīdī pazustu. Paši. Vai lai kāds cits atrisinātu visas problēmas. Un, lai tuvinātu šo burvīgo brīdi, šādi cilvēki precas, bezgalīgi uzlabo savu izskatu. Bet tas ir ceļš uz nekurieni. Attiecības ir kļūdainas, un izskats ir tālu no ideāla.
Tātad, varbūt mums ir jāpārtrauc meklēt laimi ārā? Varbūt pietiek samierināties, paciest, pielāgoties, baidīties zaudēt iedomātu komfortu? Pietiek mēģināt izglābt neveiksmīgu laulību, cerot, ka mīlestība nāks ar laiku?
Varbūt ir pienācis laiks iemācīties risināt problēmas patstāvīgi - nenolaižot rokas un bez histērijas?
Vai tiešām negribās pārtraukt kaut ko pierādīt kādam citam vai, gluži otrādi, sēdēt stūrī un vainot visu apkārtējo pasauli? Varbūt ir pienācis laiks atzīt savas problēmas, savas bailes, neticību saviem spēkiem? Varbūt vairs nav jāatliek dzīve, baidoties, ka kaut kas neizdosies? Samierināties ar pusspēku un baidīties, ka, riskējot, var zaudēt visu un pieļaut kļūdas? Vai tomēr ir jāizvēlas cits ceļš - brīvs, viegls un laimīgs?
Mūsu lekcijā mēs runāsim par to, kā to izdarīt.
 
Mihails Labkovskis – augstākās klases psihologs ar 30 gadu darba stāžu un 20 gadu darba pieredzi radio un televīzijas tiešajā ēterā. Tā ir pieredze acumirklī reaģēt uz jautājumu un prasme ātri noteikt diagnozi, kas daudziem palīdzējusi mainīt dzīvi uz labo pusi.
Viņa pārraidēm vienmēr ir visaugstākie reitingi, bet lekcijās Maskavā un Londonā – drūzmēšanās un anšlāgs.
Mihails Labkovskis ar saviem priekšnesumiem ir mainījis priekšstatu gan par psihologiem, gan lekcijām. Pareizāk būtu dēvēt tās par publiskām konsultācijām. Tas ir unikāls žanrs, šeit nav lektora monologi, kanoniski teksti un mājās sagatavotas iestrādes.  
Tas drīzāk atgādina virtuozu vienlaicīgas spēles seansu, kad psihologs konsultē vienu pacientu pēc otra. Un tā vienmēr ir spīdoša improvizācija, precīzs trāpījums pareizajā brīdī, humors, neskaitāmi piemēri no dzīves, tai skaitā arī no savējās un slavenību dzīvēm.. Un viss kļūst skaidrs! Par viņiem un par sevi.
Labkovskis atsakās runāt „teorētiski” un dod priekšroku praktiskiem padomiem. Turklāt padomi attiecas konkrēti uz jūsu situāciju. Viņš neprāto ilgi, pat par tēmu, kāda pieteikta lekcijas nosaukumā, bet atbild uz jautājumiem. Turklāt viņš pats tos uzdod klausītājiem. Un tie ir jautājumi, uz kuriem atbildot, cilvēks saprot savu problēmu. Un kā ar to tikt galā.  
Mihaila Labkovska metode ir laba, jo tā ļauj atrisināt novecojušās personīgās un ģimenes problēmas bez „ķirurģiskās” iejaukšanās tajās. Ļauj mainīties, nelaužot sevi. Ļauj sajust dzīves garšu – bez lieliem kapitālieguldījumiem.
Bet pats Labkovskis ir lielisks tajā ziņā, ka dzīvo pilnīgā saskaņā ar savu likumu „nedarīt to, ko negribas” un acīmredzami izbauda dzīvi. Tā nav bijis vienmēr, un viņš to neslēpj. Saka tieši: „Kad es nostājos uz pareizā ceļa...” Pati psihologa personība ir tiešs piemērs tam, kā iespējams dzīvot un ko sasniegt, ja vien uzveic savus kompleksus.
Biogrāfija
Praktizējošs psihologs ar 30 gadu stāžu, pēdējos 20 gadus darbojies arī kā televīzijas un radio pārraižu vadītājs. Dzimis Maskavā, iestājies Psiholoģijas fakultātē cerībā atrisināt savas problēmas, iemācījies tās risināt, sapratis, ka ar to iespējams nopelnīt. Strādājis par skolotāju arī skolas psihologiem, tai skaitā arī slavenajā skolā (šobrīd 1543.), par kuru Sergejs Solovjovs uzņēma filmu „Maigais vecums”. Dzīvojis, mācījies un strādājis Izraēlā.  tur otro psiholoģijas grādu. Jeruzalemē nodarbojies ar pārrunu vešanu laulāto starpā, kas vēlas šķirties un sadalīt bērnus un īpašumu (specialitāte – Family Mediation Service – starpnieks). Jeruzalemes mērijā strādājis par psihologu darbā ar grūtiem pusaudžiem. Turklāt strādājis arī kā privātais psihologs.  
Maskavā vada savu konsultāciju biroju, praktizē individuāli, grupās, sniedz ģimenes terapiju. Astoņus gadus vadījis pārraidi „Pieaugušajiem par pieaugušajiem” radiostacijā „Maskavas atbalss” (Eho Moskvi). Šobrīd uzstājas „Dzīves likumi” (kanāls „Kultūra”) un radio „Galvaspilsēta” (Stoļica) (pārraide saucas „Miša + Katja”), stāstot par attiecībām ar vecākiem un bērniem, mīlestību pret sevi, atkarībām, greizsirdību, pašnovērtējumu...
Pilnībā pārliecināts, ka dzīve ir jādzīvo tā, lai būtu patīkami; bet lai būtu patīkami, ir jādara tikai tas, ko gribas, bet ko negribas – nedarīt! Un pats tā arī dzīvo.
 

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/MLabkovskiy

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
M. Labkovskis 'Nepamatotas cerības. Bailes, nemiers un vainas sajūta'/'Неоправданные ожидания. Страхи, тревожность и чувство вины' Tr 07.08.2019 19:30 Hotel Jūrmala SPA 45.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Hotel Jūrmala SPA
Jomas iela 47/49 Jūrmala Latvija
Organizators
SoloPlus, SIA
Aleksandra Bieziņa 4-223 LV-1029 Rīga