logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Sarkanās kurpītes. Parīzes mūzikls

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
SARKANĀS KURPĪTES - šova sensācija no Parīzes
 
MARC LAVOINE UN FABRICE ABOULKER
Režisors - Žeremī Lipmans
Benjamin Siksou | Céleste Hauser | Guilhem Valayé
 
Šī burvīgā izrāde, kas ir Andersena slavenās pasakas brīva adaptācija, atdzīvojas uz mūsu skatuves un aizved jūs uz romantisku pasauli, kur mīlestība, deja un slava apvienojas aizkustinošā stāstā.
 
SARKANĀS KURPĪTES ir pasaka, kas stāsta par dzīvi, par mūsu izvēlēm un atteikšanos, stāsts, kas rezonē ar mūsu sirdīm tuviem sapņiem, vērtībām un principiem. Muzikāla pasaka, kuru var piedzīvot kopā ar visu ģimeni. To visu papildina elpu aizraujošas videoprojekcijas, grandiozs gaismu šovs un skatuves pārvērtības.
 
Šajā burvīgajā šovā, ko radījuši Marc Lavoine un Fabrice Aboulker, apvienoti oriģināli šansoni ar klasisko deju. Tajā piedalās trīs jauni, talantīgi dziedātāji, kas kļuvuši slaveni televīzijas raidījumos un ar sociālo tīklu starpniecību: Loryn Nounay, Guilhem Valayé un Benjamin Siksou. Klasisko deju dejotāji un dziedātāji kopā veido elpu aizraujošu priekšnesumu.

Izabella, jauna meitene ar tīru sirdi, dodas uz Parīzi, lai īstenotu savu sapni kļūt par primabalerīnu. Viktors, pazīstams horeogrāfs, nolemj iestudēt nolādēto baletu "Les Souliers rouges". Leģenda vēsta, ka velns vajā operas nama gaiteņos un ir paslēpis burvju kurpes, kurās ir slazds: "Tas, kurš tās uzvilks, iemantos slavu, bet tam jāatsakās no mīlestības, citādi lāsts būs briesmīgs."
 
Viktoram un dejotājai nebūs tik viegli gūt panākumus: Jaunā žurnālista Bena mīlestība pakļauj Izabellu pārbaudījumam un liek viņai izvēlēties starp mīlestību un deju.

Vairāk informācijas: https://www.lessouliersrouges.com/english1

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot