Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

RĪGAS CIRKS piedāvā: CIRCO EIA (Spānija) izrāde 'InTarsi'

Ce 19.09.2019 19:00 - Pk 20.09.2019 20:00
8.00 - 20.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Balanss starp drosmi un neprātu: dzejiska, smieklīga un aizkustinoša laikmetīgā cirka izrāde, kas ar patiesu maigumu ļauj uzlūkot cilvēka dabu.

“InTarsi” romāņu valodās nozīmē “sapinušies kopā”. Izrādē “InTarsi” četri katalāņu cirka mākslinieki cirka valodā stāsta par cilvēka dzīves līkločiem. Ar maiga humora palīdzību caur deju, fizisko teātri un pāri visam – cirka mākslu artisti ļauj izdzīvot laimi, vientulību un dalīšanos.

Izrādē ir īpaša scenogrāfija – no platformām, sviras dēļa un tramplīniem nemitīgi top kaut kas jauns. Aktieri rada, noārda, krīt, ķer, pārveido un atkal izgudro no jauna.
 
Par cirka kompāniju “eia”
Apvienības nosaukumu var tulkot dažādos veidos – franču valodā “neparedzami lidojumi harmonijā” vai “jā” sardīniešu valodā. Grupa radusies 2009. gadā, kad kopā sanāca vairāki pazīstami cirka mākslinieki: Armando Rabanera, Fabricio Jannini, Kristiano Della Monika (Cirque Vague, Circo de la Sombra un Le Grand Osim Orchestra), Frančeska Lisija un Čelso Pereira (Celso y Frana).

Šīs cirka apvienības īpašās spējas ir ar ķermeņa palīdzību atspoguļot cilvēka attiecību sarežģīto dabu. Viņu talants aizkustināt skatītāju ir ļāvis sasniegt plašu auditoriju visā pasaulē un kļūt par vienu no pazīstamākajām Eiropas laikmetīgā cirka grupām.

“Laikā, kad atšķirīgo nereti uztver kā šķērsli, mēs savas dīvainības cenšamies izcelt un gūt no tām spēku – savdabība kļūst par izgudrojumu avotu. Pie tā strādājam ilgstoši un patiesi kolektīvā manierē,” – savu darbības manieri manifestē paši mākslinieki.
 
2014. gadā Circo eia viesojās Rīgā laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivālā RE RĪGA! ar izrādi “Capas”.

Vairāk informācijas: http://www.cirks.lv

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot