logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

Prezentāciju dizaina formula

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Prezentācija ir vizuālais materiāls, ko katram no mums nācies ir kaut reizi mūžā veidot. Bieži vien mēs uzdodam jautājumu - kāpēc viena prezentācija izskatās labāk nekā otra? Ko man darīt, ko mainīt, lai prezentācijas materiāls vizuāli izskatītos labāk.
Katram vizuālajam materiālam ir jābūt ne tikai glīti noformētam, bet arī jāspēj auditorijas zemapziņā nodot pareizo ziņojumu. Tā kā vizuālos materiālus mēs nolasām praktiski momentāni, tad mērķtiecīgs un korekti veidots vizuālais materiāls, tajā skaitā arī prezentācijas, ir spēcīgs instruments savu mērķu sasniegšanai un auditorijas pārliecināšanai uz mums vēlamo rīcību.

DARBNĪCAS SATURS:
Darbs tiek organizēts divās daļās:
Prezentāciju dizaina principi un praktiskie ieteikumi
    Grafiskā dizaina pamatprincipi, kas pielietojami prezentāciju dizainā
    Vizuāli pareizu kompozīciju veidošana
    Teksta un fontu pareiza lietošana slaidos
    Ieskats krāsu lietojumā
    Idejas un ieteikumi iesaistošāku elementu izvēlē
    Prezentācijas kopējā dizaina novērtēšana
    Avoti un ieteikumi attēlu un burtveidolu (fontu) piemeklēšanai
 
Praktisks uzdevums un tā izvērtēšana
Dalībnieki ir aicināti ņemt līdzi savu datoru, kā arī prezentāciju, ko veidot vai sakārtot atbilstoši darbnīcā apgūtajam materiālam. Dalībniekiem tiks dots laiks strādāt ar savu prezentāciju, pēc kura sekos darba novērtējums (izlases kārtībā, atkarībā no dalībnieku skaita). Datoram jābūt aprīkotam ar PowerPoint stila prezentāciju rediģēšanas rīku.
 
9.30 – 10.00
Dalībnieku ierašanās un reģistrācija
10.00 – 11.30
Seminārs (Prezentāciju dizaina pamatprincipi)
11.30 – 11.45
Kafijas pauze
11.45 – 13.15
Darbnīca (Praktiskais darbs)
 
Mērķauditorija: uzņēmuma vadītāji, uzņēmumu stratēģiskie vadītāji, pārdošanas vadītāji, personāla vadītāji, mārketinga vadītāji, grafiskie dizaineri (ar ne vairāk kā 2 gadu pieredzi) un citi, kurus interesē šī tēma. Darbnīcas saturs nebūs piemērots pieredzējušiem grafiskajiem dizaineriem, augstākā līmeņa vai vadošajam radošajam personālam
 
LEKTORS: Gundars Strazdiņš
Grafiskais dizaineris, vizuālās komunikācijas entuziasts. Vairāk kā septiņu gadu praktiskā pieredze mārketingā, grafiskā dizaina un vizuālās komunikācijas jomā ļāvusi neskaitāmiem uzņēmumiem un organizācijām radīt vizuālos materiālus, kas ir ne tikai estētiski, bet arī jēgpilni un atbilstoši biznesa mērķiem. Paralēli profesionālajai darbībai pasniedz lekcijas arī Biznesa augstskolā Turība un Banku augstskolā. Gundara pieeja, stāstot vizuālās komunikācijas nianses, ir dinamiska, praktiska un maksimāli vienkāršota, lai pēc jebkuras lekcijas vai nodarbības dalībnieki spētu gūtās zināšanas uzreiz pielietot praksē ar teju jebkuru rīku, lietotni vai datorprogrammu.

Vairāk informācijas: https://www.dbhub.lv/pasakumi/prezentaciju-dizaina-formula

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot