logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS LABA DABA

Pk 06.08.2021 17:00 - Sv 08.08.2021 14:00
55.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Vai zināji, ka ieņēmumi no pārdotajām festivāla biļetēm nenosedz festivāla kopējās organizatoriskās izmaksas? Tāda situācija ir lielākajai daļai rīkoto koncertu un festivālu visā pasaulē. Festivāla budžetu veido vairāku sadarbības partneru pienesums un svarīga loma ir katram no tiem.

Mēs ilgi rēķinājām un domājām, kā 2020.gadā izgrozīties, lai dotu sev iespēju sarīkot mazu un ekskluzīvu festivālu 1000 personām. Rezultatā esam nonākuši pie lēmuma, ka šogad festivāls nevar notikt.

Festivālu pārceļam uz 2021.gada 6.-8.augustu un ļoti novērtēsim, ja atbalstot mūs un kultūras nozari, kas šobrīd ir neapskaužamā situācijā, nesteigsies ar iegādātās biļetes atgriešanu. Iegādātās biļetes būs derīgas arī 2021.gada festivāla apmeklējumam un maiņa nav nepieciešama.

Ja kādu iesmeslu dēļ nebūs iespējams apmeklēt pārcelto pasākumu, naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu līdz 2020.gada 21.augustam. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT: Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv.

Gatavojoties 2021.gada festivālam, biļešu tirdzniecību un organizatoriskos darbus nākamā gada festivālam nepārtrauksim. Cena līdz nākamā gada pavasarim paliks nemainīga – 45,00Eur.

Paldies par uzticību un kopā būšanu aizvadītajos gados, kā arī novērtēsim, ja tiksimies “Ratniekos” kopā baudīt LABA DABA atmosfēru nākamajā vasarā!
 
KAS IR LABA DABA: Viens no Latvijas senākajiem un lielākajiem festivāliem. Dabiskā ceļā iemantojis arī Latvijas atmosfēriskākā un ģimenēm draudzīgākā festivāla statusu. Tādēļ bērniem līdz 13 gadiem (ieskaitot) ieeja festivālā ir bez maksas.
 
KO VAR REDZĒT, DZIRDĒT, PIEDZĪVOT: Sešas skatuves ar vairāk nekā 70 grupām un DJ apvienībām no Latvijas un pasaules; kino māja; programma bērniem; daudz un dažāda veida meistarklases un darbnīcas; sportiskas sacensības futbolā, pludmales volejbolā un kroketā; telšu pilsētiņa skaistā ābeļdārzā; dīķis, āra baseins, Gauja un dabas taka; jaunums kopš 2019.gada - atsevišķa teātra skatuve.
 
DETALIZĒTA PROGRAMMA: 2021.gada sākumā pakāpeniski tiks izziņota festivāla mājas lapā, www.labadaba.lv un sociālajos tīklos.
 
Dabīgi, ka jālaiž!

Vairāk informācijas: http://www.labadaba.lv

Pasākuma ietvaros