logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Ziemassvētku koncerts AVE MARIA. Olga Pjatigorska - soprāns, Edīte Alpe - ērģeles

Ot 28.12.2021 19:00
Rīgas Sv. Jāņa baznīca
15.00
Informējam, ka pasākums Ziemassvētku koncerts AVE MARIA, kas sākotnēji bija paredzēts 27.12.20. Rīgas Sv. Jāņa baznīcā, tiek PĀRCELTS uz 28.12.2021.
Norises vieta un laiks nemainās. Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu, un tās nav nepieciešams mainīt.
 

Ziemassvētku koncerts AVE MARIA
Koncertā piedalās: Olga Pjatigorska - soprāns, Edīte Alpe - ērģeles
Koncertā skanēs populāra klasiskā mūzika un tradicionālās Ziemassvētku melodijas.

Programmā – A. Vivaldi, V.A. Mocarts, F. Grūbers, F. Šūberts, Ā. Adāns, P. Jons, P. Maskanji
 
Olga Pjatigorska (soprāns) ir dzimusi  Rīgā. Absolvējusi Rīgas  Jāz.Mediņa  Mūzikās  koledžu. Jau  mācību  gados radušās koncertprogrammas ar ērģeļu pavadījumu, kas veiksmīgi atskaņotas dažādās baznīcās. Pēc  Rīgas  Jāz.Mediņa Mūzikās koledžas  absolvēšanas  viņa  iestājās  uzreiz  divās  augstskolās – Latvijas  Mūzikas  Akadēmijā un Romas Mūzikas  konservatorijā  „Santa  Cecilia”. Teicami  absolvējusi konservatoriju  „Santa  Cecilia”.
Uzstājās  Romas  operā, Romas  auditoriumā, San  Paolo  bazilikā, Neapoles  pilsētas  veclaiku  baznīcā  „Santa  Kjara”, Alžiras nacionālā  teātrī, Berlīnē, kā arī  Rīgā.

Latvijas orķestra „Slavjane” soliste. Olga ir  Maskavas  starptautiskā  festivāla  laureāte (2007). Latvijas sabiedriskas gada balvas „Priznanije” diplomands (2011). Piedalās VSIA „Latvijas Koncertu” rīkotos kamermūzikas projektos. Kopš 2007. gada katru gadu sniedz koncertus Rīgas Domā. 2008. gadā  ierakstīja  savu  pirmo CD „Ave  Maria” ar  J.Ļisicinu Rīgas Doma baznīcā.
Olga Pjatigorska ir solo dziedāšanas pedagoģe Jūrmalas Mūzikas vidusskolā.

EDĪTE ALPE ir koncertējoša latviešu ērģelniece, Dubultu ev. lut. draudzes ērģelniece un koncertu producente, starptautiskā ērģeļmūzikas festivāla „Vox angelica“ dibinātāja un vadītāja, kā arī Jūrmalas Mūzikas vidusskolas pedagoģe. Viņas vadītie projekti vairākkārt ieguvuši “Jūrmalas Gada balvu kultūrā” dažādās nominācijās (par izcilu kultūras projektu realizāciju 2008 un 2014, kā arī skatītāju simpātiju balvu 2017).

Absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju (maģistra grāds, prof. Larisas Bulavas klase). Papildinājusies Bruksorgel vasaras akadēmijā Zviedrijā un Karaliskajā konservatorijā Toronto, Kanādā.

Edīte Alpe regulāri uzstājas nozīmīgākajās Latvijas ērģeļmūzikas koncertu norises vietās, kā arī viesojusies ar koncertiem ārzemēs. Sadarbojusies ar daudziem pazīstamiem solistiem un instrumentālistiem, kā piemēram, muzicējusi ērģeļu duetā ar dzīvesbiedru Tālivaldi Deksni, dziedātājiem Ilonu Bageli, Ingu Šļubovsku - Kancēviču, Egilu Siliņu, Evitu Zālīti, Montu Martinsoni, Žoržu Siksnu, Olgu Pjatigorsku, Solveigu Raju, vijolniekiem Raimondu Ozolu, Jāzepu Jermolovu, Paulu Šūmani, Induli Cintiņu, flautistēm Ditu Krenbergu un Ilonu Kudiņu, obojistu Indri Egli un daudziem citiem.
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Ziemassvētku koncerts AVE MARIA. Olga Pjatigorska - soprāns, Edīte Alpe - ērģeles Ot 28.12.2021 19:00 Rīgas Sv. Jāņa baznīca 15.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc ZAĻĀ drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid-19 infekciju.

BIĻEŠU PERSONALIZĀCIJA OBLIGĀTA: https://rb.gy/kuncn1
 
Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.

Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav
Pasākuma ilgums: ~1h10min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
 

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Rīgas Sv. Jāņa baznīca
Jāņa iela 7 Rīga Latvija
Organizators
Koncert IK
Dammes 12-53 LV-1067 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40002114472