Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Ziemassvētku Koncerts ar Enjas Dziesmām Viļņā

Sv 23.12.2018 18:00
COMPENSA koncertų salė
34.00 - 64.00
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Ziemassvētku Koncerts ar Enjas Dziesmām Viļņā

Enja - īru dziedātāja, otra pēc popularitātes pasaulē pēc U2. Visā pasaulē pārdoti vairāk nekā 75 miljoni Enjas ierakstu, par spīti tam, ka dziedātāja nekad nav koncertējusi un albumu izdošanas starplaikos uz vairākiem gadiem mēdz pazust no sabiedrības uzmanības. Viņa nesniedz koncertus, tādēļ viņas eņģeļa balss un skaņdarbi, kas atgādina dziesmas var tikt klausītas tikai ierakstos.

Bet Ziemassvētkos notiek brīnumi, un viens no tiem notiks Lietuvā: Enjas dziesmas skanēs Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, uz valsts lielās skatuves.

23. decembrī Viļņas arēnā “Compensa” tiek organizēts grandiozs un vienīgais «Enya Songs Christmas Show», kurā Enjas dziesmas izpildīs Lietuvas labāko izpildītāju komanda: daudzu sirdis iekarojusī Eirovīzijas 2017 dalībniece, pazīstamā dziedātāja un daudzu televīzijas projektu dalībniece Ruta Schegolevayte, džeza dziedātāja, kura 2011. gadā Eirovīzijā pārstāvēja arī Lietuvu - Evelina Sashenko, gaišākās karmas un eņģeļa balss īpašniece Vaida Gjanite, kā arī daudzu projektu dalībniece , 69 soliste Karina Krysko.

Tikai 2300 biļetes tiks pārdotas uz šo koncertu.

2013. gadā Viļņas Siemens arēnā notika koncerts «Enya Songs Christmas Show», kuru apmeklēja vairāk nekā 6000 cilvēku. Koncerts tika raidīts nacionālajā televīzijas kanālā LRT pašā Jaungada naktī, un pēc tam tika atkārtots. Lai sasniegtu maksimālu kamer- žanra saturu, organizatori apzināti izveidojuši telpas minimizāciju, lai auditorija pēc iespējas tuvāk varētu redzēt solistus, orķestri un videomateriālus.

Kopā ar solistiem uz skatuves kāps diriģents Maestro Donatas Katkus un viņa vadībā muzicējošais St Kristofera kamerorķestris, kurš spēj atklāt Enjas dziesmu burvīgo skanējumu.

Oriģinālās mūzikas un aranžējumu autors gaidāmajam «Enya Songs Christmas Show» ir mūzikas un koncertu producents Linas Adomaitis.

Ziemassvētku koncerts ar Enjas dziesmām būs prieks ne tikai ausīm un dvēselei, bet arī acīm. LED ekrānā ar 100 kvadrātmetru platību auditorija redzēs katrai dziesmai radītos oriģinālos videoklipus - to uzņemšanu un rediģēšanu veica slavenā Lietuvas režisore Jurga Naraškavičiūte.

Par unikālo dziedātāju stilu parūpējusies labi pazīstamā lietuviešu dizainere Daiva Urbonavičiūte. Katrai solistei tiek radīts ekskluzīvs skatuves tērps.

Uz skatuves vienlaikus parādīsies vairāk nekā 40 profesionālu izpildītāji. Video efekti, mūzikas instrumentu skanējums un šim notikumam speciāli izvēlētais Enjas repertuārs izraisīs labākās emocijas pašos skaistākajos gada svētkos - 2018. gada Ziemassvētkos.

Ziemassvētku koncertā ar Enjas dziesmām skanēs skaņdarbi: Fairytale, Caribbean Blue, Flow Sail Away (Orinocco Flow), Book Of Days, Celts, Only Time, Anywhere Is, Only If, Floras Secret, Amarantine, Watermark, Boadicea, Silver Inches, Sun In The Stream, Angels, On My Way Home, I Want Tomorrow, China Roses, May It Be, A Day Without The Rain, One by One.

Īru dziedātājas Enja (īstajā vārdā Enje Nī Vrīnāna) mūzikas gaitas aizsākās, pēc klasiskās mūzikas studijām Milforda koledžā satiekot Nikiju un Romu Raienus, kas tolaik vadīja grupu “Clannad”. Viņa ieguva pasaules slavu 1980. gadu otrajā pusē, pateicoties unikālajam savas balss un skaņdarbu skanējumam, kuros folk mūzikas skaņas sintezētas ar klasiskās mūzikas motīviem.

Savas vairāk kā 30 gadus ilgās karjeras laikā Enja pārdevusi vairāk, nekā 75 miljonus albumu un ieguvusi četras Grammy balvas, kā arī Oskaru par dziesmu “May It Be” filmai “Lord Of The Rings – The Fellowship Of The Ring”. Dziedātājas populārākais albums “A Day Without  Rain” tika pārdots multiplatīna statusā desmit valstīs un padarīja Enju par 2001.gada visvairāk pārdoto izpildītāju.  Enja ir vispirktākā Īru solo māksliniece mūzikas vēsturē.

Nepalaidiet garām iespēju klausīties dzīvajā Enjas lieliskās dziesmas, skaistā vietā Lietuvā un sagaidīt Ziemassvētkus svētku noskaņojumā.

Sekot koncerta ziņām Facebook lapā: www.facebook.com/EnyaShow
Mūziku un aranžējumus var atrast vietnē https://soundcloud.com/enya-show
Biļetes iepriekšpārdošanā: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/kaledinis-enyjos-dainu-koncertas-265553/
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Ziemassvētku Koncerts ar Enjas Dziesmām Viļņā Sv 23.12.2018 18:00 COMPENSA koncertų salė 34.00 - 64.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

* Katrai biļetei tiek piemērota Compensa concert hall servisa maksa 1,00 EUR apmērā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta / līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:00
 

Norises vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizators
UAB ENOSA
Architektų g. 56 – 101 Vilnius
Pasākumi šajā norises vietā