logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

TV3 šova 'X Faktors' tiešraide

Sv 10.12.2023 20:30
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
 
Pasaules vērienīgākais muzikālais šovs “X Faktors” ir atgriezies kanālā TV3 ar piekto jubilejas sezonu! Nelaid garām iespēju būt klāt šova tiešraidēs un esi liecinieks tam, kā top jaunas mūzikas zvaigznes!
 
Šova finālisti cītīgi gatavojas saviem iznācieniem, tāpēc aicinām atbalstīt savus favorītus klātienē, apmeklējot kādu no šova tiešraidēm. Un tomēr šovs paliek šovs – ikreiz kādam tas būs jāpamet un tikai trīs labākie pretendenti nokļūs līdz finālam 10. decembrī un sacentīsies par galveno balvu – 10 000 eiro un ekskluzīvu līgumu ar pasaulē vadošo mūzikas ierakstu kompāniju ”Universal Music Group”. Šova uzvarētāju ar telefonbalsojumu noteiks tieši skatītāji, bet visi finālā gūtie ienākumi, tāpat kā ienākumi no biļešu tirdzniecības uz raidījuma tiešraidēm, tiks ziedoti labdarības akcijai "Eņģeļi pār Latviju".
 
Dalībnieku sniegumu nemainīgi vērtēs, izaicinās un atbalstīs profesionāla mentoru komanda – mūziķis Intars Busulis,  grupas "Prāta vētra" ierakstu kompānijas vadītāja Aija Auškāpa, mūziķis, grupas “Instrumenti” dalībnieks un mūzikas producents Reinis Sējāns un mūziķis kā arī producents Marats Ogļezņevs.
 

Vairāk informācijas: http://www.xfaktors.lv

Pasākumi

Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot