Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

IRON MAIDEN - Legacy Of The Beast Tour

Se 26.05.2018 18:00
Saku Suurhall
IRON MAIDEN DOSIES JAUNĀ PASAULES TURNEJĀ “LEGACY OF THE BEAST TOUR 2018”

Turpinot iespaidīgo panākumu sēriju, ko ievadīja Iron Maiden 2016.-2017. gada pasaules turneja, atzīmējot tās 16. studijas albuma The Book Of Souls iznākšanu, grupa 2018. gadā dosies jaunā koncertturnejā, uzstājoties virknē Eiropas arēnu un festivālu. Turneja, kurai dots nosaukums Legacy Of The Beast World Tour 2018, tiks atklāta 26. maijā Tallinā, Igaunijā.

Kā atklāj grupas menedžeris Rods Smolvuds (Rod Smallwood), Legacy Of The Beast World Tour konceptu iedvesmojusi tāda paša nosaukuma mobilā spēle un komiksu grāmata, un jaunā šova skatuves iekārtojums būs veidots kā vairāku atšķirīgu, tomēr savstarpēji saistītu “pasauļu” kopums. Kompozīciju izvēlē uzsvars būs likts uz 80. gadu mūzikas materiālu, bet dažādībai to papildinās arī vairāki pārsteigumi no grupas vēlākajiem albumiem.

“Kā jau mūsu faniem ir zināms, kopš divtūkstošo gadu sākumā Maiden pievienojās Brūss un Eidriens, mēs pieturamies pie noteikta koncertturneju ritma, kurā turnejas, kas ir pieskaņotas jaunu albumu iznākšanai, mijas ar History/Hits tipa tūrēm. Mums patīk strādāt šādā stilā, jo tas dod iespēju grupai spēlēt gan jauno mūzikas materiālu, gan vecos hitus, kurus, kā mēs zinām, tā patīk dzirdēt mūsu faniem. Tas ļauj saglabāt šīs kompozīcijas svaigas – ne tikai faniem, bet arī pašai grupai,” skaidro Smolvuds. “Šajā History/Hits tūrē mēs nolēmām koncentrēties uz tēmu Legacy Of The Beast, kas ir ideāli piemērota mūsu mērķim, jo sniedz iespēju radīt kreatīvu šovu un labi izklaidēties – īpaši ar mūsu Ediju [Eddie the Head – grupas talismans]! Pagaidām nevēlos atklāt visas detaļas; varu vien pastāstīt, ka mēs pašlaik strādājam pie vairākiem skatuves iekārtojuma variantiem un ikviens no tiem ir ieturēts labākajās Maiden tradīcijās. Ceram, ka spēsim sniegt fantastisku pieredzi saviem faniem, kuri būs ieradušies izbaudīt šo ļoti īpašo šovu.”

1975. gadā dibinātā britu smagā metāla grupa Iron Maiden līdz šim laidusi klajā 16 studijas albumu; to kopējais pārdošanas apjoms jau pietuvojies 100 miljoniem eksemplāru. Savas karjeras laikā mūziķi koncertējuši 63 valstīs. Tallinā Iron Maiden 26. maijā ieradīsies šādā sastāvā: Brūss Dikinsons (Bruce Dickinson; vokāls), Deivs Merejs (Dave Murray, ģitāra), Janiks Gērss (Janick Gers; ģitāra), Eidriens Smits (Adrian Smith, ģitāra), Stīvs Hariss (Steve Harris; basģitāra) un Niko Makbreins (Nicko McBrain; sitaminstrumenti).

Grupas Iron Maiden īpašie viesi Tallinas koncertā 26. maijā būs Killswitch Engage [killswitchengage.com].
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
IRON MAIDEN - Legacy Of The Beast Tour Se 26.05.2018 18:00 Saku Suurhall
Der zināt

20/11 10:00 iepriekšpārdošana ar kodu Iron Maiden fanu kluba biedriem
22/11 9:00 iepriekšpārdošana ar kodu FBI kluba biedriem
24/11 10:00 sākas publiskā pārdošana

Pasākumu drīkst apmeklēt:
nav vecuma ierobežojuma
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00

Biļešu cenas:
Stāvvieta 49 EUR
Sēdvietas 69 EUR
Restorāns 119 EUR
Ratiņkrēsla vieta 49 EUR

Restorāna biļete - ieeja pasākumā, vieta pie 4-vietīga galdiņa, vakariņas 30 EUR vērtībā. Biļetes cenā nav iekļauti dzērieni. Ēdienkarti var apskatīt www.sakusuurhall.ee pie informācijas par pasākumu. Ieeja pasākumā ar restorāna biļeti ir no ieejas B1, kur tiks arī reģistrēta Jūsu ierašanās.

Norises vieta
Paldiski mnt 104B Tallinn Igaunija
Organizators
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju