logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

TIKS PĀRCELTS - Foals - Rīga (Pārcelts no 03.09.2020)

Se 22.05.2021 20:00
Palladium Rīga
Precīzāku informāciju par jauno norises datumu plānots izziņot tiklīdz tiks atcelti valdības noteiktie ierobežojumi attiecībā uz pasākumu norisi.
 
Nepieciešamības gadījumā lūdzam vērsties pie pasākuma organizatora: tickets@8dw.lt
 
Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 

Labākā britu grupa “Foals” pārceļ koncertu Rīgā uz 2021. gadu
 
2021.gada 22.maijā Rīgā, koncertzālē “Palladium” Eiropas turnejas ietvaros uzstāsies “Brit Awards” labākā grupa “Foals”. Šobrid aktuālākas, nozīmīgās un nevaldāmās koncertgrupas priekšnesums īpaši intīmā atmosfērā - to tu nedrīksti nokavēt!
 
Sākotnēji koncerts bija paredzēts 3.septembrī, tomēr COVID-19 dēļ tas tika pārcelts uz 2021.gada 22.maiju. Visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas uz jaunu norises datumu, un tev nav nepieciešams tās apmainīt. Nepieciešamības gadījumā lūdzam vērsties pie pasākuma organizatora: tickets@8dw.lt / www.facebook.com/8daysaweekagency
 
Diemžēl šogad pandēmijas dēļ vēl joprojām nav atļauts rīkot pasākumus, kuros apmeklētāju skaits pārsniedz vien dažus simtus. Šis ierobežojums nopietni ietekmē pieejamo koncertu piedāvājumu. Pastāv risks, ka ārvalstu izpildītāji tuvākajā laikā Latvijā neuzstāsies vispār.
 
Ja tevi pamatotu iemeslu dēļ neapmierina jaunais koncerta datums, organizatori sešu mēnešu laikā no šī paziņojuma bez papildus maksas var piedāvāt apmainīt iegādāto biļeti pret kuponu, kura vērtība ir vienāda ar biļetes cenu. Ar šo kuponu būs iespēja iegādāties biļeti uz citu aģentūras  „8 Days A Week”  rīkoto pasākumu nākotnē. Tas attiecas tikai uz koncertiem, kas ir pārcelti COVID-19 dēļ.
 
Jaunā “Foals” ēra
 
Ir grūti apstrīdēt faktu, ka “Foals” ir labākā koncertgrupa pasaulē. Grupas sasniegumu saraksts un biogrāfija ir iespaidīga. Vairāk nekā piecpadsmit gadi uz skatuves, pieci albumi, vairāki singli vadošajās topa pozīcijās, nozīmīgākie festivāli un lieliskie videoklipi, neskaitāmas balvas un nominācijas. Viņi drosmīgi sadalīja pagājušajā gadā izdoto albumu  "Everything Not Saved Will Be Lost" divās daļās. Pēc kritiķu domām, tas vainagojās 20 dziesmu un 80 minūšu ilgā svētlaimē.
 
“Foals” šogad ir tikuši godalgoti ar Lielbritānijas prestižāko mūzikas balvu, saņemot  “Brit Awards” labākās grupas statusu. Vairāki vadošie mūzikas mediji, tostarp “NME” un “Q” ir atzinuši “Foals” par labāko šobrīd koncertējošo grupu pasaulē.
 
Paredzētais koncerts Rīgā ir daļa no “Foals” koncerttūres ar nosaukumu „Everything Not Saved Will Be Lost“. Tajā apspriestās tēmas pēc pasaulē piedzīvotās pandēmijas situācijas iegūst papildus nozīmi.
 
Skatītāju pūļus un aplausus, pie kuriem viņš tik ļoti ir pieradis, grupas solists Janis Filipakiss šobrīd redz tikai sapņos. Viņš ar nepacietību gaida laiku, kad varēs atgriezties koncertdzīvē. Janis patiesi izbauda plosīšanos uz skatuves, un allaž trako priekšnesumu laikā tā, it kā tā būtu viņa pēdējā uzstāšanās reize.
 
“Foals” jo īpaši pārdzīvo pandēmijas radītos šķēršļus, kas liedz viņiem iespēju izbaudīt to, ko viņš mīl visvairāk. “Domāju, ka mūsu atgriešanās būs vulkāniska. Es jūtu, ka tie būs emocionālākie koncerti, ko jebkad būsim spēlējuši. Šī laiks, ko kopīgi pārdzīvojam, atgādina mums par to, cik īpaša ir mūzika un dzīvie koncerti, “ apgalvo grupas solists Janis kādā no nesenām intervijām.
 
Tomēr “Foals” nav tikai trakuļi, kas “norauj jumtu” - viņi ir arī mākslinieki ar sociālu atbildību un vēstījumu. Ar jauniem ierakstiem Janis brīdina par lietu trauslumu, atgādinot, ka visu, sākot no vismazākās būtnes līdz planētas bioloģiskajai daudzveidībai, var iznīcināt, ja nemēģināsim to saglabāt. Viņu ļoti uztrauc klimata pārmaiņas un globālās sasilšanas sekas. Abi jaunākie albumi runā par visu, kas aktuāls mūsu pasaulē. Kādam ir jāpievērš uzmanība netaisnībām un savā mūzikā jāizrunā to skaļi.
 
Sakarā ar nelielo zāles izmēru, koncerts “Palladium” būs ļoti īpašs. Tev būs fantastiska iespēja visos sīkumos izbaudīt grupas nevaldāmo, trakulīgo un enerģijas pilno uzstāšanos. Pārdošanā vēl tikai dažas biļetes, nenokavē!
 
 
 
Vairāk informācijas

Vairāk informācijas: http://www.8dw.lt

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
TIKS PĀRCELTS - Foals - Rīga (Pārcelts no 03.09.2020) Se 22.05.2021 20:00 Palladium Rīga
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
* Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 0.50 EUR apmērā!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma, personām, kas jaunākas par 18 gadiem, ieeja tikai vecāku pavadībā
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Norises vieta
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
AltSpace building, Islandijos str. 6, LT-01117, Vilnius
Vien. Reģ. Nr.: 305527276
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Michael Kiwanuka - Sigulda / European Tour 2021 (Pārcelts no 21.06.2020.) PopulārsPopulārsMichael Kiwanuka - Sigulda / European Tour 2021 (Pārcelts no 21.06.2020.) Siguldas pilsdrupu estrāde, Latvija 45.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Oh Wonder - Rīga / Wear Your Crown Tour (Pārcelts no 08.07.2020.) Oh Wonder - Rīga / Wear Your Crown Tour (Pārcelts no 08.07.2020.) Hanzas Perons, Latvija 40.50
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!