Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

THE TIGER LILLIES

Ce 24.01.2019 19:00
VEF kultūras pils
24.00 - 44.00
Dramatisks saviļnojums, klaunu ietērps un ironija – tas raksturo “The Tiger Lillies” daiļradi. Grupa savu karjeru uzsāka deviņdesmitajos gados Prāgā, uzstājoties prostitūtām. Tieši Prāgā arī top “The Tiger Lillies” jaunais albums, kura atskaņošana gaidāma grupas koncertā Rīgā, 23. un 24.janvārī.

“The Tiger Lillies” savā daiļradē savieno šķietami nesavienojamas lietas – ironiju, kabarē, ekstraordināru muzikalitāti, tumšas skumjas, taču dažkārt – izsmalcinātību un tīru skaistumu. Šīs īpašības padara grupas uzstāšanos atšķirīgu, tā ir daudzslāņaina un vienaldzīgos neatstāj. Grupa Latvijā uzstāsies jau ceturto reizi, turpinot iekarot arvien jaunu klausītāju sirdis.

Grupas sastāvs jeb tā sauktie “skatuves anarhisti” izdevuši jau vairāk kā 40 albumu un to jaunākais veikums – albums “The Devil’s Fairground” tika ierakstīts šā gada 26. un 27. oktobrī dzīvās uzstāšanās laikā Čehijas galvaspilsētā Prāgā kopā ar laikmetīgo Berga Orķestri.

“The Tiger Lillies” apceļojuši visu pasauli koncerttūrēs un nākamgad svinēs grupas trīsdesmito pastāvēšanas gadadienu. Grupas pirmsākumi gan bijuši pavisam citādi – pirmais ārzemju koncerts norisējis Prāgā, kur grupa uzstājusies prostitūtu un čigānu klausītājiem pavisam vienkāršos bāros vai pat reizēm – uz ielas. Apceļojot Čehiju grupas dalībnieki naktis pārlaida viesos, guļot uz grīdas, taču vienlaicīgi šajā periodā arī radīja mūziku, kas nesa tiem atpazīstamību. Tai laikā pieredzētā nospiedomi dzirdami “The Tiger Lillies” radītajā mūzikā pat šodien.

“Nostaļģija, ironija, skarbs humors un nebeidzams skaistums”, tā par jauno albumu “The Devil’s Fairground” izsakās paši tā radītāji. Grupas līderis un dziesmu autors Martino Žaks (Martino Jacques) jaunā materiāla radīšanā sadarbojies ar Mihalu Neiteku (Michal Nejtek), kurš veicis simfoniskās aranžijas. Unikālais darbs savu pirmatskaņojumu pieredzēja Arha teātrī Prāgā.

Latvijā jaunais albums tiks atskaņots jau 2019. gada sākumā VEF Kultūras pilī. Pirms tam grupa uzstāsies Rumānijā, Austrijā, Šveicē, Horvātijā, Lietuvā un Amerikas Savienotajās Valstīs – Ņujorkā.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
THE TIGER LILLIES Ce 24.01.2019 19:00 VEF kultūras pils 24.00 - 44.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma

Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00

Norises vieta
Ropažu 2 Rīga Latvija
Organizators
UAB Fors event
Teatro g.9B-19 Vilnius 0310 Vilnius