logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

The Sound Poets koncerts VEF KVARTĀLĀ

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

VEF KVARTĀLA promenādē, Ūnijas ielas 8, pagalmā, Rīgā, notiks grupas "The Sound Poets" koncerts. Koncertu iesildīs jaunā dziedātāja Avéi. Ieeja pasākumā no plkst.18:00.

 

Grupa "The Sound Poets" darbojas kopš 2011. gada un ir viena no klausītāju iemīļotākajām grupām Latvijā. "The Sound Poets" savā mūzikā apvieno akustiskā skanējuma trauslumu un kosmisku plašumu. Tieši koncertos, kur notiek dzīvā enerģijas apmaiņa ar klausītājiem, grupas mūzikas spēks apliecinās visspilgtāk.

 

Grupas “The Sound Poets” koncertu iesildīs jaunā dziedātāja Avéi, kura mācījusies mūzikas skolā un vokālajā studijā "Pigoriņi", piedalījusies konkursos "Balss pavēlnieks" un "X Faktors". Nometnē "RIGaLIVE" guvusi iedvesmu un pārliecību dziedāšanai. Dziedātāja un dziesmu autore  Avéi pirms diviem gadiem sevi pieteica 2023. gada “Eirovīzijas” nacionālajā atlasē, ar dziesmu “Let me go” iegūstot 5. vietu.

 

Automašīnu būs iespēja novietot VEF KVARTĀLA teritorijā, kur darbojas EuroPark,  vai TC Domina stāvlaukumā.

 

Domājot par dabai draudzīgu pasākumu, VEF KVARTĀLA bāros darbosies depozīta sistēma.

 

Aicinām apmeklētājus ievērot VEF Promenādes drošības noteikumus, atstājot mājās bērnu velosipēdus un skrejriteņus. Teritorijā nebūs atļauts ienest dzērienus un ēdienus. Tāpat jāņem vērā, ka pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts.

Vairāk informācijas: http://vefkvartals.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot