logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

The Beatbox - The Beatles live again / 'The Beatles' atkal dzīvo.

Ot 30.01.2024 19:00
Lielais Dzintars, Liepāja
                   The Beatles Experience  no THE BEATBOX 62–70

Pārkāpjot ierastās tribute group koncepcijas robežas, The Beatbox savos šovos skatītājiem ļauj sajust unikālā Liverpūles kvarteta enerģiju un šarmu.
Detalizēti ir izpētīts viss: no mūzikas instrumentiem (identiski The Beatles izmantotajiem) līdz apģērbam, ko pēc pasūtījuma uzšuva drēbnieks, kurš savulaik veidoja kostīmus The Beatles Amerikas turnejai. Grupas sastāvā ir Fils Karetti, Marks Breglija, Miks Kaputo un Freds Franki. Viņi visi ir daudzkārt uzstājušies un sadarbojušies ar labi zināmiem itāļu un starptautiskiem māksliniekiem. 
Šovs atdzīvina vairāku paaudžu atmiņas, bet izpildījuma precizitāte ļauj uzjundīt sešdesmito gadu entuziasmu un optimismu. 
Programmu veido labākie hīti: no agrīnajām Liverpool Cavern Club melodijām līdz šedevriem, kuri raksturoja grupas dzīves pēdējo daļu, pirms tā beidza pastāvēt. 
The Beatbox ar absolūtu precizitāti izpilda The Beatles repertuāra dziesmas, dāvājot klausītājiem kolektīva unikālo skanējumu un nekļūdīgi harmonizēto vokālu. 
The Beatbox apbur ne tikai klausītājus, “kam pāri 30”, bet arī daudzus jauniešus, tāpēc viņu plate atrodas hītu parāžu pirmajās pozīcijās. 
The Beatles dziesmas ir atstājušas neizdzēšamas pēdas mūzikas un kultūras vēsturē un līdz pat šim brīdim ir populāras un iedvesmo mūziķus un klausītājus visā pasaulē.
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
The Beatbox - The Beatles live again / 'The Beatles' atkal dzīvo. Ot 30.01.2024 19:00 Lielais Dzintars, Liepāja 18.00 - 45.00
Pasākums The Beatbox - The Beatles live again / 'The Beatles' atkal dzīvo.
Datums / Laiks Ot 30.01.2024 19:00
Norises vieta Lielais Dzintars, Liepāja
Cena 18.00 - 45.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 5 gadu vecuma 
Pasākuma valoda: angļu, itāļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h, ar pārtraukumu 25 minūtes
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir, ierobežots vietu skaits
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Lielais Dzintars, Liepāja
Radio iela 8 Liepāja Latvija
Organizators
Teatron, SIA
Viestura prospekts 93 - 3, Rīga, LV-1005, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 42103093365
Pasākums The Beatbox - The Beatles live again / 'The Beatles' atkal dzīvo.
Datums / Laiks Ot 30.01.2024 19:00
Norises vieta Lielais Dzintars, Liepāja
Cena 18.00 - 45.00
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Štrausa festivāla Vīnes orķestris / Венский Штраус-Фестиваль оркестр PopulārsPopulārsŠtrausa festivāla Vīnes orķestris / Венский Штраус-Фестиваль оркестр Lielais Dzintars, Liepāja
Pirkt Jaungada šovs Bambolino cirkā. Новогоднее шоу в цирке Бамболино Jaungada šovs Bambolino cirkā. Новогоднее шоу в цирке Бамболино Rīgas Latviešu biedrības nams
Pirkt Jaungada šovs Bambolino cirkā. Новогоднее шоу в цирке Бамболино Jaungada šovs Bambolino cirkā. Новогоднее шоу в цирке Бамболино Liepājas Latviešu Biedrības nams
Pirkt SECRET SERVICE - Greatest Hits Tour 2024 SECRET SERVICE - Greatest Hits Tour 2024 Lielais Dzintars, Liepāja
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot