Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - GRIGORIJS ĻEPSS LIEPĀJĀ / ГРИГОРИЙ ЛЕПС В ЛИЕПАЕ

Ce 27.02.2020 20:00
Liepājas Olimpiskais centrs
Grigorija Ļepsam koncerti 25.02.2020 un 27.02.2020. ir ATCELTI.
 
Godātie Grigorija Ļepsa daiļrades cienītāji!

Ar nožēlu paziņojam, ka sakarā ar Ārlietu ministrijas lēmumu noteikt Grigorijam Ļepsam liegumu ieceļot Latvijā, dziedātāja koncerti, kas bija paredzēti 2020. gada 25. februārī “Vidzemes Olimpiskajā centrā” un 27.februārī “Liepājas Olimpiskajā centrā”, ir atcelti.

Ņemot vērā, ka koncerti tika atcelti force majeure apstākļu dēļ, kas nebija atkarīgi ne no pasākuma organizatora, ne no mākslinieka, šobrīd notiek pārrunās starp SIA “YOU ARE events agency” un apakšuzņēmējiem par maksājumu, kas tika veikti saistībā ar projektu, atgriešanu.

Naudas atmaksa par nopirktajām biļetēm sāksies, tikko noslēgsies apakšuzņēmēju maksājumu atgriešanas process. 
Koncerta rīkotāji atvainojas par sagādātajām neērtībām, taču atzīmē, ka šajā situācijā viņi paši ir cietusī puse, un cer uz biļešu pircēju izpratni.

Informējam, ka naudas atgriešanas vietā jau šobrīd esam gatavi mainīt uz Grigorija Ļepsa 25. februāra un 27. februāra koncertiem nopirktās biļetes pret biļetēm uz jebkādu citu SIA “YOU ARE events agency” koncertu. Šajā gadījumā klients, kā papildus bonusu saņems 20 % atlaidi biļešu iegādei uz jebkādu citu SIA “YOU ARE events agency” koncertu, atlaides kods tiks nosūtīts kopā ar samainītajām biļetēm. Ar koncertu sarakstu, uz ko var tikt mainītas biļetes, var iepazīties šeit: https://www.bilesuserviss.lv/lat/promoters-and-salespoints/promoters/you-are-events-agency-sia/

Lai veiktu biļešu maiņu, lūdzam aizpildīt iesniegumu, iesniegumu var ielādēt ŠEIT, norādot informāciju par nododamajām biļetēm un vēlamajām jaunajām biļetēm.

Biļetes ir iespējams mainīt tādā pašā cenu kategorijā, kā iegādātās biļetes uz GRIGORIJA ĻEPSA koncertu vai pret dārgākām biļetēm (ar piemaksu).
 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/youareevents.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - GRIGORIJS ĻEPSS LIEPĀJĀ / ГРИГОРИЙ ЛЕПС В ЛИЕПАЕ Ce 27.02.2020 20:00 Liepājas Olimpiskais centrs
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Galdiņa biļetes cena norādīta par vienu vietu.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
 
Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• Jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.
Norises vieta
Liepājas Olimpiskais centrs
Brīvības iela 39 Liepāja Latvija
Organizators
YOU ARE events agency, SIA
Baltijas iela 9-43 LV-3414 Liepāja
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pārdošana apturēta ATCELTS - GRIGORIJS ĻEPSS VALMIERĀ / ГРИГОРИЙ ЛЕПС В ВАЛМИЕРЕ ApturētsApturētsATCELTS - GRIGORIJS ĻEPSS VALMIERĀ / ГРИГОРИЙ ЛЕПС В ВАЛМИЕРЕ Vidzemes Olimpiskais Centrs, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta ATCELTS - Brauciens uz Grigorija Ļepsa koncertu no Ventspils uz Liepāju un atpakaļ / Поездка на концерт Григория Лепса из Вентспилса в Лиепаю и обратно ApturētsApturētsATCELTS - Brauciens uz Grigorija Ļepsa koncertu no Ventspils uz Liepāju un atpakaļ / Поездка на концерт Григория Лепса из Вентспилса в Лиепаю и обратно No viesnīcas Dzintarjūra, Ganību iela 26, Ventspils, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!