logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Tatjana un Sergejs Nikitini 'Laikus neizvēlas'. Татьяна и Сергей Никитины, 'Времена не выбирают'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Tatjana un Sergejs Nikitini

"Laikus neizvēlas"

Tatjanas un Sergeja Nikitinu jubilejas koncerts Rīgā

21. aprīlī, plkst. 18:00

 

Leģendārais duets Tatjana un Sergejs Nikitini pirmo reizi ar koncertu Rīgā! Šajā koncertā kopā ar viņiem uzstāsies arī viņu dēls Aleksandrs — rets gadījums, kad Nikitinu duets pārvēršas par trio!

"Laikus neizvēlas" — ar šo dzejnieka Aleksandra Kušnera rindu nosaukts jubilejas koncerts, kas veltīts komponista Sergeja Nikitina 80 gadu jubilejai. Nikitinu dziesmas mūs vada cauri visādiem laikiem, kurus mēs neizvēlamies. Taču mēs varam izvēlēties, ar ko piepildām mūsu dienas un dvēseles.

Caur Tatjanas un Sergeja Nikitinu dziesmām mēs iepazīstamies ar Levitanu, Pasternaku, Tarkovski, Evtušenko un citiem zināmiem dzejniekiem. Nikitini ir patiesi tautas hitu autori un izpildītāji dziesmām "Aleksandra, Aleksandra", "Es jautāju osim", "Ja jums nav tantes", "Zem Vivaldi mūzikas", "Bričmulla", "Liels noslēpums mazai kompānijai", "Dialogs pie Jaungada eglītes", "Laiks nāk, no dienvidiem putni atgriežas". Viņu repertuārā ir daudz nesen rakstītu dziesmu balstoties uz Borisa Ryžija, Žeņas Berkovičas un Dmitrija Bykova dzejas.

"Šajā koncertā mēs esam apkopojuši mīļākās dziesmas un dzejas. Nāciet atcerēties labāko un dziedāt kopā. Specefektus negarantējam, bet dzīvu izpildījumu un sirsnigas sarunas noteikti  būs," saka Sergejs Nikitins.

Nikitinu dziesmas mūsu sirdīs atsaucas ar prieku, labām atmiņām un laimīgiem brīžiem. Pazīstamas melodijas mūs iedrošina, paceļ sirdis debesīs, iedvesmo un dod spārnus. Tiksimies, klausīsimies mūziku un dziedāsim kopā! Nāciet visi kopā!

 

Koncertā piedalās:

Sergejs Nikitins, komponists, ģitāra, vokāls

Tatjana Nikitina, vokāls

Aleksandrs Nikitins, ģitāra, vokāls

Tatjana un Sergejs Nikitini ir bardu dziesmu autori un izpildītāji, kuru dzejas un melodijas ir iekarojušas vairākas paaudzes. Vairāk nekā 40 gadus Nikitini ir aktīvi koncertējuši visā pasaulē un vienmēr pulcējuši pilnas zāles. Viņu mūzika skan radio un TV, internetā savāc miljonu skatījumu.

Pasākuma informācija

Ieteicamais vecums: 14+

Aptuvenais ilgums: 1 stunda 30 minūtes

Norises vieta: Lielā zāle Lielā ģilde, Amatu 6, Rīga

 

Vairāk informācijas: https://www.pryamaya.eu/tatyana_i_sergey_nikitiny_vremena_ne_vybiraut_riga_21_04_24

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot