Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Laima Vaikule & Freedom Ballet

Se 30.03.2019 19:00
Arēna Rīga
12.45 - 69.20
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Pēc sešu gadu pārtraukuma Laima Vaikule gatavo īpašu solo koncertu, kas izskanēs 30.martā Arēnā Rīga. Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu servisa kasēs.

Laima atzīst: “Katra uzstāšanās Latvijā man ir svarīga, bet  tik vērienīgs solo koncerts kā šopavasar – tas ir rets un īpašs notikums.”
Koncerta programmas pamatā būs Laimas lielākie hiti un pēdējo gadu popularitāti ieguvušās kompozīcijas, ko pavadīs orķestris, kura sastāvā ir vairāk nekā 20 augsta līmeņa Latvijas un ārvalstu mūziķu.
Laima, protams, gādās arī par īpašiem vakara viesiem, kas papildinās solo programmu ar īpašiem priekšnesumiem - Intars Busulis, Jānis Stībelis, DAGAMBA, Lauris Reiniks u.c.
Šī koncerta unikalitāte slēpjas tajā, ka visu programmu Laima veidos kopā ar vienu no spožākajiem un talantīgākajiem Ukrainas deju kolektīviem – “Freedom Ballet”.
“Freedom Ballet” dejas uzvedumi un režisores Ļenas Koļadenko stils, kā arī kolektīva harizma skatītājus priecē jau 16 gadus. Latvijā publika baletu iepazinusi Laimas rīkotajā festivālā "Laima RendezVous Jūrmala", kur baleta priekšnesumi guvuši nedalītu publikas sajūsmu un uzmanību. Starp dejotāju sasniegumiem ir sadarbība ar leģendāro Cirque du Soleil režisoru Franko Dragoni, kopdarbs ar amerikāņu burleskas zvaigzni Ditu fon Tīsu un citiem. Katrs baleta veidotais priekšnesums ir unikāls, un viņu atklātībai, drosmei un pat bezkaunībai nav robežu.
Laima neslēpj emocijas: “Izcila, pārsteidzoša un visspožākā deju grupa, ar kuru es jebkad esmu sadarbojusies! Veidot kopā ar viņiem programmu - tas ir baudījums”
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Laima Vaikule & Freedom Ballet Se 30.03.2019 19:00 Arēna Rīga 12.45 - 69.20
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 1,20 EUR apmērā.

Tikai 24.-25.martā biļetes 3.stāvā pieejamas ar 30% atlaidi! Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30, sektoros un parterī no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• Jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
Micrec PM SIA
Sēlpils iela 2c LV-1007 Rīga