Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Iepazīšanās balle - iepazīstamies ar pāru deju Bachata! (mainīta norises vieta)

Se 24.03.2018 18:00
Padejosim? deju studija
5.00 - 10.00
Deju studija “Bachata Rīga” piedāvā BACHATA iepazīšanās nodarbības iesācējiem, kas norisināsies 2018.gada 24.martā Rīgā, deju studijā Padejosim?. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt deju šova programmu, apgūt Bachata dejas pamatus, kā arī izmēģināt apgūtos deju soļus neformālā ballītē līdz pat pusnaktij.

Puiši - nāciet iepazīties ar skaistām latviešu meitenēm un jauno populāro deju bačatu! Jūs atklāsiet, ka dejot ir vīrišķīgi un pēcgarša būs labāka nekā pēc sporta zāles!

Meitenes - kad jūs iepazīsiet kādas sajūtas sniedz šī burvīgā deja, jūs iemīlēsieties bačatā no pirmā acu skatiena!

Ja Tu nekad neesi dejojis bačatu, tad šī ir unikāla iespēja tieši Tev. Pirmo reizi Latvijas vēsturē - lielā bačatas nodarbība iesācējiem VEF kultūras pilī, sadarbībā ar populārāko un lielāko bačatas skolu Baltijā - Bachata Rīga. Papildus Bachata Rīga pasniedzējiem, uz Latviju atbrauks labākie bačatas dejotāji Baltijas valstīs  - Ovidijus & Viktorija (Lietuva).

Pasākuma programma:
18:00-19:00 - nodarbība iesācējiem, vada Bachata Rīga pasniedzēji.
19:00-20:00 - nodarbība iesācējiem, vada Ovidijus un Viktorija (Lietuva) un asistē Bachata Rīga pasniedzēji.
20:00-21:00 - neformāla ballīte iesācējiem (tiem, kuri nekad nav dejojuši bačatu un citiem) - mēģinām noķert fīlingu, kā arī izbaudām dzērienus un uzkodas.
21:00-22:00 šova programma:
- Ovidijus & Viktorija ar speciālu bačatas šovu
- Hip Hop šovs, piedāvā deju studija Kaprīze (Latvijas čempioni)
- Karsējmeiteņu šovs
- Sexy krēsla šovs
- u.c. pārsteigumi
22:00-24:00 - ballīte turpinās ar Bachata Rīga mūzikas remixu izlasi. Tiks atskaņoti populāru, visiem zināmu hitu remixi ar bačatas ritmiem.

Bachata Rīga ar lepnumu paziņo, ka mums Rīgā ir iespēja vieniem no pirmajiem pasaulē pasniegt bačatu pēc Daniela & Desiree (vairāk info Google) izstrādātās metodikas - pieredzējuši pasniedzēji un dejas fantāti - Artūrs Bernis, Zane, Endija, Laura un citi parūpēsies, lai laiks paskrietu nemanot.

Pērc biļeti nekavējoties pat tad, ja Tev nav ne jausmas, ko nozīmē vārdi Bachata, Salsa, Kizomba.

24. martā mēs sāksim apmācības no pašiem pamatiem, pēc speciāli izstrādātas, pārbaudītas un latviešiem pielāgotas programmas. Tiem, kuriem iepatiksies bačata, tiks izveidotas jaunas deju nodarbību grupas iesācējiem Bachata Rīga deju studijā Miera ielā 36 (otrdienās 20:00 un ceturtdienās 18:30).

Kā notiek nodarbības: vispirms iesildāmies, tad mācāmies pamatsoļus, tad stājamies pāros un mācāmies soļus savienot ar mūziku un kombinācijām, mācamies radīt pozitīvas sajūtas uz deju grīdas (pāri pēc pasniedzēja aicinājuma tiek mainīti, lai ātrāk pielāgotos dažādu partneru deju stiliem).

Apģērbs un apavi: Uz nodarbībām un ballīti nākam stilīgās un ērtās drēbēs (nevajag balles kleitas un smokingus, mēs dejojam paši sev, bet lūdzu treniņtērpos arī nenākam). Lūdzam, pēc iespējas, uz pasākumu ierasties līdzi ņemot ērtus maiņas apavus.

Ierasties uz nodarībām un ballīti drīkst gan pāros, gan atsevišķi.

Sociālās balles termins Latvijā ir jauns. Sociālās balles nozīmē - ka puiši drīkst aicināt jebkuru meiteni, kas nedejo, neskatoties uz to vai meitene ir ieradusies viena, ar draugu vai draugiem. (protams, meitene izvēlas vai piekrist aicinājumam vai nē). Puiši, esiet drosmīgi un aiciniet meitenes dejot ballītes laikā!

Īpašs uzaicinājums puišiem: dejas uzlabos garīgo un fizisko pašsajūtu. Kombinācijas, kas tiks apgūtas bačatā, jums noderēs uz visu mūžu, jo tās var iekļaut jebkurā ritmiskā mūzikā. Jūsu sieviete jūs dievinās, ja mācēsiet dejot. Bet, ja jums nav draudzenes, tad informējam, ka uz nodarbībām nāk ļoti jaukas, glītas un komunikablas meitenes. Ar mums kopā nodarbībās piedalīsies arī Mairis Briedis ar sievu Jūliju Briedi.

Ja Tu piesekosies Bachata Rīga + ietagosi draugu, kuram šis varētu interesēt + dalīsies ar video savā laika joslā, tad pie ieejas Tevi gaidīs speciāla dāvana - šim notikuma par godu izstrādāta nozīmīte ar bačata deju simboliku.

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/BachataRiga

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Iepazīšanās balle - iepazīstamies ar pāru deju Bachata! (mainīta norises vieta) Se 24.03.2018 18:00 Padejosim? deju studija 5.00 - 10.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~6h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā:  ir, 50%

Norises vieta
Brīvības gatve 401c Rīga Latvija
Organizators
Bernis, SIA
Kaivas 29/4-129 LV-1021 Rīga