logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

SIRDSPUKSTI. Mūzika no kinofilmām. ..kad ritms pārņem tavu prātu...

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
PIRMIZRĀDE! "SIRDSPUKSTI"
 
Šī būs sacelšanās… pret klusumu! Nozīmīgākā, vērienīgākā koncertsezonas programma!
 
20. oktobrī mēs piedāvāsim jaunu šovu, pirmo koncertu - blokbāsteru ar nosaukumu SIRDSPUKSTI!
 
Šis koncerts ir spožāko, ritmiskāko un burvīgāko melodiju apvienojums, kas liek mūsu sirdīm pukstēt vienā ritmā. Džeimss Bonds 007 un Tīna Tērnere, Džeisons Borns un Moby, Kapteinis Pīts "Maveriks" Mičels un Hanss Cimmers, kā arī Sting, Enya, Krisa Aizaka, Šineidas O`Konoras un Simply Red melodijas … pakļaujot ritmam mūsu prātu un iededzot ugunis mūsu sirdīs.
 
Koncertu pēc koncerta Virdžīnija Laube-Vītiņa ir iekarojusi klausītāju sirdis. Virtuozā sitaminstrumentu mūziķe ir gandrīz visu mūsu koncertu dalībniece, kura spēj izvilināt visdažādākās skaņas no visa veida sitaminstrumentiem - no tamburīna un kastaņetēm līdz vibrofonam un gigantiskiem tamtamiem. Viņa prot spēlēt marimbu arī ar lociņu un pirmā pasaulē uz sitaminstrumentiem atskaņojusi mūziku kinofilmai “TENET” - neviens cits nespēj uzburt tādus muzikālus brīnumus kā viņa. Viņas stihija ir ritms, un klausītāju atsaucība koncertos to spilgti apliecina.
 
Kopā ar Virdžīniju Laubi-Vītiņu (sitaminstrumenti, balss) muzicēs Irina Viļegžaņina (čells), Mārcis Vasiļevskis (ģitāra) un Atis Andersons (Hammond ērģeles).
 
Koncerta ilgums ~ 1st. 20 min.
*mūziķi atrodas parterā, pie altāra
**iespējama skatuves dūmu un teātra apgaismojumu izmantošana
 

Vairāk informācijas: https://o-koncert.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot