logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Sig X Artis Orubs @M/Darbnīca

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Sig un Artis Orubs brīvas improvizācijas koncerts - Latvijas Neatkarības Proklamēšanas Dienā! 

Mūzikas cienītāji! Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienā mēs aicinām jūs pievienoties neaizmirstamā koncertā, kurā savu māksliniecisko spēku apvieno divi izcilie talanti - Sig un Artis Orubs!

Sig ir franču kinorežisors un džeza mūziķis. Viņa veidotās filmas ir rādītas daudzos festivālos, tajā skaitā arī Kannās. Kā mūziķis viņš ir izkopis savu rokrakstu, spēlējot čellu, klavieres, sintezatoru, bieži izmantodams vidē ierakstītas skaņas. Viņa radītā mūzika ir sinematogrāfiska, viegli rosina iztēli, bet neļauj ieslīgt melanholijā, jo atrodas nemitīgā virzībā uz priekšu. Arī pats mūziķis patstāvīgi atrodas ceļojumos uz dzīvi apmetoties te rietumos, te austrumos, bet jau vairākus mēnešus no Parīzes viņš ir pārcēlies uz Rīgu. Viņu interesē improvizācija un sadarbība ar dažādiem mūziķiem, to vidū ir arī mūsdienu džeza trompetes virtuozs Eriks Trufā, Klīvlends Vatkiss, Monirs Trudi un daudzi citi pasaulē zināmi džeza smagsvari.

Artis Orubs, kas pēc bungu spēles studijām Holandē atgriezās Latvijā, mūs lutinātu ar svaigu džeza bungu skanējumu. Arta spēle var būt gan radoši daudzkrāsaina, rotaļīga un viegla, gan monotoni tehniska un smagnēja. Viņš spēj novest klausītāju līdz transa stāvoklim un tas notiek nemanot.

Biļešu iegāde: Informācijas sekos...

Šis koncerts ir iespēja piedzīvot un baudīt mākslu divu izcilu mākslinieku izpildījumā. Nāc un dalies ar mums šajā īpašajā brīdī, atzīmējot Latvijas neatkarības dienu ar mūzikas bagātībām un kultūras daudzveidību!

Vairāk informācijas: http://www.mdarbnica.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot