logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Sabiwa sadarbībā ar Posverdad Trax un Sarmu Gabrēnu

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

SABIWA - Taivānas tradicionālā mūzika un avangards

 22. maijā bārā “Aleponija” (Ernesta Birznieka-Upīša ielā 22) uzstāsies “SABIWA” sadarbībā ar pašmāju mūziķiem Posverdad Trax un Sarmu Gabrēnu. Koncerta sākums: 20:00.

Koncertu rīko nepieradinātās mūzikas biedrība “Skaņu mežs”, kā arī novatoriskajai mūzikai veltītā platforma “SHAPE+”, ko atbalsta Eiropas Savienība. Pasākumi ir daļa no koncertsērijas “1-2 cauri!”, ko atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds un Rīgas dome. Biļetes iepriekšpārdošanā maksā 10 eiro, pie ieejas - 15 eiro.

Medijs “A Closer Listen” par “SABIWA” raksta sekojoši: “No visiem mūziķiem, kuru daiļradi esam recenzējuši šajā mājaslapā, “SABIWA” ir pati eklektiskākā. Viņas mūzikas daudzveidība ir neticama, robežojoties no ambientās mūzikas līdz “gabber” un folkmūzikai vienā albumā.”

https://www.youtube.com/watch?v=sZ0Y3MCAWYs

Tikmēr medijs “PopMatters” viņas estētisko stāju rezumē sekojoši: “SABIWA Taivānas etnisko grupu tradicionālās mūzikas formas ievij savādā, elastīgā “konkrētajā mūzikā”. “SABIWA” paļaujas uz Taivānas dabas skaistumu un tradīcijām, lai radītu ierakstu, kas izvairās no komfortablas kategorizēšanas un apbalvo tos, kas šo mūziku uzmanīgi noklausīsies vairākkārt.” Šie vārdi ir sacīti par mūziķes ierakstu “Island no.16 - Memories of Future Landscapes”, ko 2023. gadā laidis klajā leibls “Phantom Limb”.

https://sabiwa.bandcamp.com/album/island-no-16-memories-of-future-landscapes

Šajā koncertā “SABIWA” sadarbosies ar latviešu eksperimentālajiem mūziķiem “Posverdad Trax” un Sarmu Gabrēnu.

“Posverdad Trax” ir Andreja Zālīša starpžanru elektroniskās mūzikas projekts. Zālītis iepriekš darbojies tādos uz trokšņu mūziku vērstos projektos kā “PuseH PuseW”, “Pro Statik”/”Andriksons” un “Streets of Sex”, savukārt 2020. gada oktobrī projekta “Posverdad Trax” debijas ierakstu “The Neutral Sin” publicēja ievērojamā eksperimentālās elektroniskās mūzikas izdevniecība “Opal Tapes”.

https://opaltapes.bandcamp.com/album/the-neutral-sin

Čelliste un elektroniskā mūziķe Sarma Gabrēna savulaik tikusi raksturota kā “skaņu burve”. Viņa sastrādājas ar skaņu māksliniekiem, rakstniekiem un performanču māksliniekiem, un ir arī grupas “Grab” sastāvā. Daba, īpaši mežs, ir liels Sarmas iedvesmas avots, un mūziķe bilst, ka ar skaņu palīdzību cenšas atgādināt klausītājiem par to saikni ar visu dzīvo.

https://soundcloud.com/tesarma  

Vairāk informācijas: www.skanumezs.lv

Vairāk informācijas: http://www.skanumezs.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot