logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

RY X - European Tour 2023

Ot 21.03.2023 20:00
Hanzas Perons

Austrāliešu mūzikas pērle RY X paziņo par Baltijas koncertturneju

Beidzot! Noslēpumainais austrāliešu mūziķis RY X nākamā gada pavasarī apciemos visas 3 Baltijas valstis! 21.martā ir gaidāms viņa koncerts Hanzas peronā. Ir ieplānoti koncerti arī Tallinā un Viļņā, kas notiks 20. un 22.martā. Šķiet, RY X ir iemīlējies Baltijas valstis, un viņa veiksmīgās attiecības ar koncertu aģentūru 8 Days A Week to apstiprina.

RY X mūzikas skanējums ir estētisks savā lakoniskumā un patiesumā. Viņa koncerti ir neaizmirstams piedzīvojums un pelde visdzidrākajā mūzikas stihijā, kas vienlaikus sniedz mierinājumu un paceļ virs zemes. Viņam aplaudē kājās stāvošs pūlis ar spēcīgām ovācijām prestižajā “Karaliskajā Alberta zālē” vai “Konzerthausā”, Nobela Miera prēmijas pasniegšanas ceremonijas laikā, kā arī visur, kur mākslinieku sagaida viņa mūzikas mīļotāji. 

Baltijas turnejas ietvaros austrāliešu mūziķis prezentēs savu jaunāko albumu ar mistisko nosaukumu "Blood Moon". Tas ir neparasto, intīmo un daudzpusīgo sajūtu muzikāls apkopojums. 13 dziesmās viņš meklē saikni ar dabu, sevi, citiem un novērtē gadu gaitā piedzīvoto. "Es ticu, ka attiecības ar mīļoto cilvēku rada jaunu visumu. Albums ir pilns sirsnīgu un nepiespiestu sarunu. Runa gan nav par indivīdiem, bet par jūtām un mīlestības jēdzienu," sapņaini stāsta RY X. 

Albuma nosaukums apzīmē tumšo un gaišo domu sadursmi un klātbūtni tagadnē. "Blood Moon" ir mīlestības, prieka, skumju un sāpju sajaukums. Austrālijas pamatiedzīvotāju kultūrā tas saistās ar introspekcijas laiku – periodu, kad iedziļināties savā tumsā un meklēt atbildes. “Blood Moon” neapšaubāmi ir līdz šim dziļākais un tumšākais mākslinieka darbs. Kā raksta žurnāls "Clash", "Blood Moon" ir apliecinājums tam, kā mīlestība veido mūs kā cilvēkus. RY X mūzika ir rituāla, lūgšanas, meklējumu, atbrīvošanās un atjaunošanās paraugs. 

RY X jaunākais darbs "A Thousand Knives" https://youtu.be/82REwnM4RuU

Lai gan jaunākais RY X  albums skar diezgan universālas tēmas un runā par mīlestību, zaudējumu, aizraušanos, sirdssāpēm, tomēr tas veiksmīgi izvairās no klišejām. Katram albuma vārdam un frāzei ir sava nozīme. Austrālietis albumu producēja un izstrādāja savā studijā Topangā, tālu Santa Monikas kalnos. Viņš dzīvoja vienkāršu un absolūtu bezpatēriņa dzīvi, kas atgādina bērnību un ļauj izbaudīt katru dienu. 

Austrālietis ir ne tikai ierakstījis vienu jaunu skaņdarbu kopā ar labu draugu un islandiešu elektroniskās mūzikas leģendu Olafūru Arnaldsu, bet arī šogad ir sadarbojies ar pašu Drake un vienreiz izveidojis oficiālu remiksu Riannai.

RY X uzauga mazā ciematā bez interneta Austrālijas malā pie okeāna, klausījās tēva ierakstus un izmēģināja visus mājās pieejamos instrumentus. Mūzika viņam ir vēl viens tikpat svarīgs elements kā gaiss vai ūdens: "Jautājums, ko es vienmēr sev uzdodu, ir, kā mana mūzika liek man justies. Ja man šķiet, ka kaut kas neskan pareizi, es no tā atsakos." Instrumentu un teksta tīrība, kas caurstrāvo dvēseli, ir būtiska viņa mūzikas sastāvdaļa. Katram darbam ir jāatspoguļo tas, kas mīt iekšienē, un jāizsaka tas caur skaņām.

Video: RY X fascinējošs priekšnesums no Brazīlijas “Lensois Maranjenses” nacionālā parka

https://youtu.be/mKhQwfiDAfs

RY X dzīvie priekšnesumi ir hipnotizējoši un elpu aizraujoši. Kad mākslinieks ar pavadošo sastāvu ir uz skatuves, vienaldzīgo nav, un piedzīvojums sniedz neaprakstāmas, maģiskas emocijas. Redzēt viņa uzstāšanos ir patiesa privilēģija un nepieciešamība. Nepalaidiet šo koncertu garām! Tā ir iespēja atkal piedzīvot mūzikas burvību. Šis mākslinieks ir neatkārtojams un vienmēr ir gaidīts atgriezties tur, kur jau ir uzstājies. 

Explore. More. Music.

RY X slavenākie ieraksti:
„Berlin“: https://youtu.be/cFXN20bpWtY
„Sweat“: https://youtu.be/bbokXheXhxY
„Only“ tiešraidē no „Karaliskās Alberta zāles“ kopā ar Londonas laikmetīgo orķestri: https://youtu.be/hHaKfuG58Vc
„Salt“: https://youtu.be/dnkUIdk5O64
„YaYaYa“: https://youtu.be/gmDZvlFMFxM
„Howling“: https://youtu.be/OCABBpc2O44
„Let You Go“: https://youtu.be/vMQxeR4Yzrg
„Foreign Tides“: https://youtu.be/ycYN0IXA-4U 

Atsauces
https://www.ry-x.com/
https://www.facebook.com/RYXmusic
https://www.instagram.com/ryx/
https://twitter.com/ryx
https://www.tiktok.com/@ryxmusic

Vairāk informācijas: http://www.8dw.lt

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
RY X - European Tour 2023 Ot 21.03.2023 20:00 Hanzas Perons 45.00
Pasākums RY X - European Tour 2023
Datums / Laiks Ot 21.03.2023 20:00
Norises vieta Hanzas Perons
Cena 45.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
  • Katrai biļetei tiek piemērota Aģenta maksa 0.50 EUR apmērā
Pasteidzies un iegādājies savu biļeti lētāk! 
Oficiālā biļešu tirdzniecība sāksies jau 28. oktobrī plkst. 10.00. Biļešu tirdzniecību nodrošina “Biļešu serviss”. Tomēr visiem kvēlākajiem RY X faniem būs unikāla iespēja iegādāties biļetes ātrāk un lētāk jau no 26. oktobra plkst. 10.00. Kā? Pavisam vienārši! Raksti ziņu “8 Days A Week” Facebook vai www.8dw.lt, saņem īpašo kodu un ietaupi! Kods būs derīgs ļoti ierobežotu laiku – līdz 28. oktobra plkst. 10.00.
 
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras - vispirms lūdzam iegādāties lētākas biļetes.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma (līdz 18 gadu vecumam, tikai pieaugušā pavadībā)
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Hanzas Perons
Vidzemes priekšpilsēta Rīga Latvija
Organizators
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
AltSpace building, Islandijos str. 6, LT-01117, Vilnius
Vien. Reģ. Nr.: 305527276
Pasākums RY X - European Tour 2023
Datums / Laiks Ot 21.03.2023 20:00
Norises vieta Hanzas Perons
Cena 45.00
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Fever Ray - Radical Romantics Tour 2023 PopulārsPopulārsFever Ray - Radical Romantics Tour 2023 Hanzas Perons
Pirkt Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023 Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023 Siguldas pilsdrupu estrāde
Pirkt M83 - European Tour 2023 M83 - European Tour 2023 Siguldas pilsdrupu estrāde
Pirkt James Bay - European Tour 2023 PopulārsPopulārsJames Bay - European Tour 2023 Siguldas pilsdrupu estrāde
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot