logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

WHITESNAKE - The Farewell Tour

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

2022. gada 8. jūnijā uz Saku Suurhall skatuves kāps viena no mūsu laikmeta lielākajām un leģendārākajām rokgrupām Whitenake, lai dziļi paklanītos savas mīlošās publikas priekšā un kopā pēdējo reizi patiesi nosvinētu. Atvadu turnejas īpašie viesi būs zviedru rokgrupa Europe. Biļešu tirdzniecība Piletilevi sāksies šo piektdien, 10. septembrī plkst. 11.00.

Whitesnake dibinātājs ir rokgrupas Deep Purple bijušais dziedātājs Deivids Koverdeils (David Coverdale). Mūziķis, kuram ir piešķirts Rokenrola slavas zāles biedra statuss, pirms atvadu turnejas jūtas aizkustināts un satraukts: “Man ir bijis liels gods gandrīz 50 gadus braukt turnejās pa šo planētu. Esmu piedzīvojis neticamus brīžus kopā ar miljoniem cilvēku visā pasaulē. Viņi visi ir mani atbalstījuši šajā neaizmirstamajā ceļā. Es vienkārši mīlu savu darbu! Gandrīz piecas desmitgades, piecas saldas desmitgades. PALDIES JUMS!”

1978. gadā dibinātajai grupai ir daudz hitu. Topu pirmajās vietās ir bijuši singli „Here I Go Again“ un „Is This Love“. Savukārt platīna statusu ir ieguvuši tādi albumi kā „Trouble“, „Lovehunter“, „Ready and Willing“, „Come an’ Get It“, „Slide It In“ un „Whitesnake“. Šie ir ieraksti, kurus ir pirkuši un baudījuši miljoniem fanu visā pasaulē. Koncertturnejā varēs dzirdēt dziesmu izlasi no grupas trīspadsmit studijas albumiem, tostarp arī Whitesnake lielākos un visvairāk mīlētos skaņdarbus.

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot