logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

TOTO (USA) - Dogz of Oz Tour 2022

Ot 02.08.2022 18:00
Rakvere Vallimägi
69.00 - 85.00

Seškārtējais Grammy balvas ieguvējs TOTO (ASV) uzstāsies brīvdabas centrā “Rakvere Vallimägi”

2. augustā brīvdabas centrā “Rakvere Vallimägi” uzstāsies poproka populārākais pārstāvis TOTO. Amerikāņu ansamblis Igaunijā ierodas jaunās un iespaidīgās pasaules tūres "The Dogz of Oz" ietvaros. TOTO visā pasaulē pārdevis vairāk nekā 40 miljonus albumu un grupas hiti "Africa", "Rosanna", "Hold The Line", "Stop Loving You" noteikti izskanēs arī “Rakvere Vallimägi” notiekošajā vasaras lielkoncertā.

Pirms 45 gadiem izveidotais TOTO uz skatuves neatstāj sajūtu, ka ir darbojušies gandrīz pusgadsimtu. Šogad kopš pirmā singla "Hold The Line" izdošanas aprit 43 gadi, un tas joprojām skan aktuāli.

TOTO joprojām ir viena no veiksmīgākajām grupām pasaulē, ņemot vērā ierakstu un koncertu pārdošanas apjomus. TOTO mūziķi gan individuāli, gan arī kā ansambļa dalībnieki ir devuši lielu ieguldījumu popa un roka kultūras veidošanā, kā arī ietekmējuši tās attīstību, piedaloties apbrīnojamā apjomā piecu tūkstošu (!) dažādu mākslinieku albumu ierakstīšanā. Starp šiem darbiem ir Maikla Džeksona "Trilleris". Kopumā TOTO dalībnieku līdz šim ierakstīto albumu skaits pārsniedzis pusmiljardu eksemplāru, un tas ir nominēts vairāk nekā divsimt Grammy balvām.

Daudzi mūsdienu izpildītāji izmanto grupas daiļradi kā etalonu sava materiāla ierakstīšanai un producēšanai. TOTO ir kļuvis par muzikālās uzticamības sinonīmu – grupa, kas turpina pārsniegt mūzikas industrijas izvirzītos standartus. TOTO ir popkultūra, viena no retajām 70. gadu grupām, kas ir saglabājusies, neskatoties uz mainīgajām mūzikas tendencēm un stiliem, kā arī bauda veiksmīgu karjeru 45 gadus pēc grupas dibināšanas. Un tas viss notiek kopā ar vairāku paaudžu faniem visā pasaulē.

Rakverē skanēs grupas lielākie hiti, tostarp tādas poproka klasikas kā "Africa", "Rosanna", "Hold The Line", "Stop Loving You" un citi.

Biļetes uz TOTO koncertu, sākot no 49 EUR, ir pārdošanā “Piletilevi” tirdzniecības vietās

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
TOTO (USA) - Dogz of Oz Tour 2022 Ot 02.08.2022 18:00 Rakvere Vallimägi 69.00 - 85.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Rakvere Vallimägi
Rakvere Igaunija
Organizators
RL Entertainment Baltics OÜ
Osja tee 6 Tallinn 12013 Harju
Vien. Reģ. Nr.: 12053496
Šī organizatora pasākumi
Pirkt Nightwish ĀrzemesĀrzemesNightwish Pirita kloostri varemed, Tallinn, Igaunija 89.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt THE RASMUS ĀrzemesĀrzemesTHE RASMUS Pirita kloostri varemed, Tallinn, Igaunija 59.00 - 89.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Manowar - CRUSHING THE ENEMIES OF METAL ANNIVERSARY TOUR '22 (Pārcelts no 01.04.2022.) ĀrzemesĀrzemesManowar - CRUSHING THE ENEMIES OF METAL ANNIVERSARY TOUR '22 (Pārcelts no 01.04.2022.) Saku Suurhall, Igaunija 69.90 - 99.90
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!