Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

THE SOUND POETS koncerts Trīs

Se 20.10.2018 20:00
Arēna Rīga
Grupa “The Sound Poets” izziņo albumu un koncertu “Arēnā Rīga”

“The Sound Poets”, viena no veiksmīgākajām un iemīļotākajām latvieši indīpopa grupām, izziņo vasaras beigās gaidāmo albumu “Trīs” un koncertu “Arēnā Rīga”, kas notiks šī gada 20. oktobrī.

“Trīs” būs “The Sound Poets” trešais studijas albums, kas seko debijas ierakstam “Tavs stāsts” un 2015. gadā izdotajam albumam “Pulsē”. “Trīs” būs iekļautas 11 jaunas kompozīcijas latviešu valodā, no kurām pirmais singls “Ceļš” jau februāra sākumā tika nodots klausītājiem.

Koncerts “Arēnā Rīga” būs ambiciozākais projekts grupas pastāvēšanas vēsturē, kas, sadarbībā ar izcilākajiem scenogrāfijas un skatuves māksliniekiem, paredz kļūt par koncerta apmeklētājiem vēl neredzētu audiālu un vizuālu baudījumu.

“Grasāmies apvienot šķietami neapvienojamo - uz vienu lielisku oktobra vakaru padarīsim “Arēna Rīga” par intīmu satikšanās vietu tūkstošiem mūsu tuvāko draugu,” stāsta Jānis Aišpurs.

Pirmās trīs dienas – 6., 7. un 8. aprīlī biļetes uz koncertu par visdraudzīgāko cenu būs iegādājamas tikai tirdzniecības parkā “Alfa”. Un piektdien, 6. aprīlī, 16:00 pie t/p “Alfa” informācijas centra notiks tikšanās ar grupas “The Sound Poets” mūziķiem, kā arī visiem grupas atbalstītājiem būs iespēja piedalīties kampaņā un laimēt meet&greet ielūgumus uz grupas koncertu “Arēnā Rīgā”, kā arī kļūt par vienu no pirmajiem, kas savā īpašumā iegūs “The Sound Poets” albumu “Trīs”.

Vairāk informācijas: http://www.thesoundpoets.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
THE SOUND POETS koncerts Trīs Se 20.10.2018 20:00 Arēna Rīga
Der zināt

Īpaša akcija, tikai 9.-11.oktobrī “Pērc trīs biļetes par divu cenu”. Piedāvājums spēkā tikai stāvvietām! Viena biļete paredzēta trīs personām - pasākumā ar šo biļetei jāierodas visām 3 personām vienlaicīgi!

Pasākuma organizators patur tiesības mainīt biļešu cenas bez iepriekšēja brīdinājuma!

Ratiņkrēsla vietas atrodas 111. sektorā, bez īpaša paaugstinājuma.

Bērnu biļete derīga bērniem vecumā no 7 - 12 g.v., pie ieejas uzrādot bērna personu apliecinošu dokumentu.


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 3 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
 

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
TSP Music, SIA
Tīraines iela 1 Tīraine LV-2167 Mārupes nov.