Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

THE BEATLES tribute gupas THE BEATLOVE 1. aprīļa koncerts

Pi 01.04.2019 19:30
Rīgas Kongresu nams
12.00 - 49.00
Karsto cenu akcijas laikā no 11.-13.decembrim, ievadot kodu decembris18,  visām  biļetēm tiek piemērota 40% atlaide  no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Vienīgais “The BeatLove” koncerts Baltijā!

2019.gada 1. aprīlī, Rīgas Kongresu namā ar savu vienīgo koncertu Baltijas valstīs uzstāsies viena no pasaulē atpazīstamākajām “THE BEATLES‘’ tribute grupām “The BEATLOVE”.

Tiek uzskatīts, ka "tribute" kustība aizsākās tieši ar slavenās Liverpūles grupas “The Beatles” pirmajiem atdarinātājiem tālajos 60-jos gados.

“The Beatlove” puiši pieder pie ‘’The Beatles’’ izpildītājiem, kas cenšas maksimāli autentiski nodot skatītājiem ne tikai ģeniālo "bītlu" kompozīciju skanējumu dzīvajā izpildījumā, bet arī uz skatuves atbilst oriģinālajam, Liverpūles četriniekam līdz pat sīkākajām detaļām. Tādi paši skatuves tērpi, frizūras, sejas panti un pat instrumenti. Skatītāji uzreiz katrā no grupas dalībniekiem atpazīs attiecīgo "The Beatles" personāžu.

2016. gadā “The Beatlove” ieguva oficiālo tiesību mantinieku atļauju izpildīt jebkuras “The Beatles” dziesmas. Tā paša gada aprīlī grupa piedalījās Liverpūles starptautiskajā festivālā “BeetleWeek”, kur sniedza 11 koncertus (turklāt, trīs no tiem – tajā pašā Liverpūles krodziņā “Cavern”, kur savulaik sāka spēlēt paši "bītli"). Iespaidīgās uzstāšanās tika uzreiz pamanītas, un grupa saņēma uzaicinājumu piedalīties festivālos Francijā, Vācijā, Norvēģijā un Krievijā. 2016. gada martā “The BeatLove” sniedza koncertus kā galvenie mākslinieki (headliners) Parīzē un Vaskeālā ikgadējā festivāla "Beatles Night" ietvaros. Savu atzinību par grupas sniegumu ir izteicis pats Pols Makartnijs, un Džona Lenona sieva Joko Ono pieļāvusi iespējamu sadarbību ar grupu sava jaunā albuma koncertturnejas ietvaros.

Tā kā “The BeatLove” mērķis ir maksimāli precīzi nodot skatītājiem to neatkārtojamo atmosfēru, kuru baudīja "bītlu" fani tālajos sešdesmitajos, koncerta apmeklējums burtiski iesēdinās klausītājus laika mašīnā un nogādās 60-to un 70-to gadu Liverpūles krodziņā “Cavern” ar pasaulslaveno “The Fab Four” uz skatuves. Tā laika emocijas un komunikācija ar skatītājiem neatstās vienaldzīgu nevienu koncerta apmeklētāju.

Pērciet biļeti ceļojumam laikā! Un pie reizes paņemiet līdzi bērnus un mazbērnus, lai kopā pieskartos laika un telpas leģendai!!!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
THE BEATLES tribute gupas THE BEATLOVE 1. aprīļa koncerts Pi 01.04.2019 19:30 Rīgas Kongresu nams 12.00 - 49.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Karsto cenu akcijas laikā no 11.-13.decembrim, ievadot kodu decembris18,  visām  biļetēm tiek piemērota 40% atlaide  no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Vietas balkona 1. un 2.rindā ir ar ierobežotu redzamību!


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:30
 

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
IMPRESARIO, SIA
Brīvības gatve 193A Rīga Rīga