Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

STASS PJEHA / СТАС ПЬЕХА

Ce 24.05.2018 19:00
Rīgas Kongresu nams
21.25 - 51.00
Tikai līdz 23.aprīlim Jums ir iespēja iegādāties biļetes uz koncertu par īpašu cenu. Atlaides saņemšanai izmantojiet kodu: 1515
Atlaide tiek piemērota biļetēm ar pamata cenu 29.75 EUR.


Rīgā ar jaunu programmu uzstāsies Stas Pjeha


24.maijā Rīgā, Kongresu namā notiks slavenā un populārā Krievijas estrādes dziedātāja Stasa Pjehas solo uzstāšanās. Stas Rīgas viesiem un iedzīvotājiem parādīs jauno programmu “Dziļums”, kuras ietvaros skanēs paši zināmākie hiti un dziedātāja jaunās kompozīcijas. Tikai un vienīgi dzīvā skaņa!

Koncerta programmā – iecienītie hiti “Esmu ar tevi”, “Viņa nav tava”, “Zaļais atvars”, “Vecais  stāsts”, “Līnija plaukstā” un daudzi citi. Mākslinieks dāvās pielūdzējiem spilgtu ar neaizmirstamiem iespaidiem un emocijām piepildītu vakaru.

Jaunā programmā – iecienītu un pilnīgi jaunu hitu, saskarsmes ar skatītājiem siltās gaisotnes un negaidītu pārsteigumu apvienojums. Mums visiem zināmās dziesmas izskanēs jaunā aranžējumā. Piemēram, Valērijas dziesmu “Rīga-Maskava” dziedātājs izpildīs groulā. Visa koncerta laikā ne mirkli nevarēs novērst skatienu no skatuves – pauzes starp dziesmām mūziķi aizpildīs ar dinamisku mūziku un nevainojamu bungu solo. Jūs gaida satriecošs šovs, neparasts skatuves risinājums, spilgti specefekti. Tā ir tika neliela daļa no tā, ko jūs redzēsiet, apmeklējot koncertu.

Mākslinieks iekaro skatītāju sirdis ar savu harizmu un liriskajām dziesmām par mīlestību. Viņa šī brīža viena no iecienītākajiem izpildītājiem statusu pastiprina daudzās balvas, starp kurām “Zelta gramofons”, “Muz-TV” prēmija, Russian Music Awards u.c.

“Man ir paveicies, ka esmu nevis teātra, bet skatuves mākslinieks, kur es patiesi esmu es pats, - atzīstas Stas, - man nepatīk šabloni un klišejas, kas vairāk atgādina izlikšanos, es vienmēr parādu pats sevi, laikam gan tieši ar to izraisot skatītāja uzticēšanos”.

Katra šī mākslinieka dziesma kļūst par ēteru un hitparāžu līderi. Harizmātisks un talantīgs, viņš nedzenas pakaļ zvaigžņu skandāliem un šokējošam imidžam. Jau daudzus gadus viņš ieņem stabilu headliner vietu uz popmūzikas  skatuves!
“Es pilnībā atklājos savam skatītājam. Man ir svarīgi, lai mēs apmainītos ar enerģiju. Man ir ļoti patīkami skatīties cilvēkiem acīs, dzirdēt viņu balsis, vērot kustības dejā. Tas ir nenovērtējami ikvienam izpildītājam! Un tieši tādu emociju dēļ es turpinu rakstīt, dziedāt un dzīvot…”.

Nāciet uz koncertu 24.maijā ar draugiem, ar savām otrajam pusītēm, ģimeni. Jo šis vakars būs piepildīts ar nepiespiesti draudzīgu atmosfēru un lielisku mūziku, kuru visiem īstas mākslas cienītājiem dāvās Stasa Pjehas lieliskā balss!

Uzmanību: par godu Jaungada Biļešu Maratonam  - ievadot atlaides kodu MARATONS  ir iespēja iegādāties biļetes ar 30% atlaidi! Akcija spēkā līdz 2017. gada noslēgumam!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
STASS PJEHA / СТАС ПЬЕХА Ce 24.05.2018 19:00 Rīgas Kongresu nams 21.25 - 51.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Līdz 30.aprīlim biļetēm piemērota 15% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!

Tikai līdz 23.aprīlim Jums ir iespēja iegādāties biļetes uz koncertu par īpašu cenu. Atlaides saņemšanai izmantojiet kodu: 1515
Atlaide tiek piemērota biļetēm ar pamata cenu 29.75 EUR.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
ALVIKSA, SIA
Maskavas iela 450 Rīga Rīga