Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

STASS MIHAILOVS / СТАС МИХАЙЛОВ

Se 06.10.2018 18:00
Daugavpils Olimpiskais Centrs
Publikas mīlulis un viens no harizmātiskākajiem izpildītājiem – Stass Mihailovs – mākslinieks, kura koncerti vienmēr gūst grandiozus panākumus.

6. oktobrī Daugavpils Olimpiskajā centrā Stass Mihailovs prezentēs savu jauno programmu
«Лучший день», kurā tiks izpildīti jau iemīļotie hīti, kā arī jaunās dziesmas.

Stasu Mihailovu pelnīti var uzskatīt par miljonu sieviešu elku. Viņš ir viens no retajiem māksliniekiem, kas nemēģina izcelties ar košiem skatuves tērpiem vai skandaloziem gājieniem, tomēr viņš savaldzina ikvienu klausītāju. Kas gan ir viņa veiksmes fenomens? Pirmkārt, patiesums viņa dziesmās, kurās spilgti un emocionāli tiek attēlotas cilvēku attiecības. Otrkārt, dziedātāja neatkārtojamā balss, kas aizskar visdziļākās dvēseles stīgas. Treškārt, viņa sirsnība, ar kādu Stass vēršas pret auditoriju.

Savos koncertos Stass Mihailovs rada neatkārtojamu atmosfēru, kas piepildīta ar romantiku un mīlestību. Katra mākslinieka uzstāšanās ir unikāla un atšķiras viena no otras, jo tas netiek mākslīgi iestudēts, bet veidojas no Stasa dialoga ar publiku starp dziesmu izpildījumiem. Viņa repertuārs ir ļoti plašs. Tās var būt lēnas, instrumentālas dziesmas par dzīvi un cilvēka sūtību uz zemes, kā arī aizrautīgas polkas. Tās var būt gan liriskas romances, gan jautras deju kompozīcijas. Mākslinieka daudzveidīgajā mūzikā dzirdams gan rokenrols un pop mūzika, gan klasiskie motīvi un austrumu arabeskas – burtiski visi mūzikas stili atblāzmojas viņa mūzikā.

«Лучший день» - tā ir svētku un laba noskaņojuma programma, tā ir oda par cilvēka dzīves ceļu ar visām tās likstām un priekiem, skaistumu, ticību, cerību un mīlestību: «Самый твой лучший день стучится в дверь, самый твой лучший день с тобой, поверь». Iemīļotās dziesmas un hīti, Stasa Mihalova neatkārtojamā izpildījumā, neatstās vienaldzīgu nevienu. Koncerta programmā «Лучший День» iekļautas jaunās dziesmas: «Журавли летят в Китай», «Комнаты», «Перепутаю даты», «Метель», «От сердца к сердцу», kā arī paši populārākie hīti.

Uz tikšanos Stasa Mihailova koncertā Daugavpilī!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
STASS MIHAILOVS / СТАС МИХАЙЛОВ Se 06.10.2018 18:00 Daugavpils Olimpiskais Centrs
Der zināt
Pieejamas biļetes ar papildus 10% atlaidi - lai saņemtu atlaidi, pievieno grozam 3 vai vairāk biļetes ar cenu "Grupas biļete CENA". Grupas atlaides cena ir spēkā, ja grozam pievienoto biļešu skaits ir vismaz 3.
Norises vieta
Organizators
IZO Art, SIA
Tērbatas 74A LV-1001 Rīga