Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

РУКИ ВВЕРХ 21 / RUKI VVERH 21 GADS

Sv 02.12.2018 19:00
Arēna Rīga
29.60 - 39.60
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Leģendārie Ruki Vverh! atkal Rīgā 2. decembrī! Koncerta īpašie viesi - grupa "Otpetie mošeņņiki"!

2. decembrī Arēnā Rīga uzstāsies leģendārā grupa Ruki Vverh! ar koncertprogrammu «21», kas veltīta kolektīva dzimšanas dienai! Viena no Krievijas popgrupām, kas nekad «nenoveco» jau atkal saviem klausītājiem izpildīs pazīstamos hitus, kā arī jaunas dziesmas vērienīgā koncertā Rīgā. Koncerta īpašie viesi - grupa "Otpetie mošeņņiki"!

Pagājušajā gadā grupas «Ruki Vverh!» («Руки Вверх!») dalībnieki, izskanot skaļām publikas ovācijām, vērienīgi atzīmēja kolektīva 20. gadadienu. Sergejs Žukovs un viņa komanda atkal kāps uz Arēna Rīga skatuves, lai nosvinētu «Ruki Vverh!» dzimšanas dienu, bet šoreiz ar programmu «21», turklāt īpašu viesu – 90. to gadu skatuves kolēģu - grupas "Otpetie mošeņņiki" - kompānijā.

Koncertprogrammas “21” ietvaros, līdzās neaizmirstamajiem grupas “Ruki Vverh” hitiem – “Kroška maja”, “Student”, “18 mņe uže”, “Aļoška”, “Ļiš o tebe mečtaja” u.c., skanēs arī populārākās grupas “Otpetje Mošeņniki” dziesmas – “Devuški bivajut raznie”, “A u reki”, “Ļubi meņa, ļubi” un citas klausītāju iemīļotas dziesmas. Kā mūzikas virziena, kas izpaužas repa un deju mūzikas apvienojumā, aizsācēji krievvalodīgajā skatuves mākslā, “Otpetje Mošeņniki” ir iegājuši gan Krievijas šovbiznesa vēsturē, gan arī vairāku paaudžu atmiņās.

Tikai dzīvā mūzika, dejas bez apstājas, nostalģiski lēnie gabali, gaismas šovs, specefekti un pārsteigumi – tas viss gaidāms grandiozajos grupas “Ruki Vverh” mūzikas svētkos 2. decembrī, Arēnā Rīgā.

«Ruki Vverh!» noteikti var nodēvēt par unikālu grupu: mūziķi ir mērojuši slavas ceļu, uzstājoties nelielās diskotēkās līdz skatītāju ovāciju piepildītos stadionos. Viņu mūzika ir dārga miljoniem klausītāju visā pasaulē, viņu dziesmas ir pārspējušas radiostaciju rekordus, bet izdotajiem albumiem pelnīti ir ticis piešķirts “platīna” statuss. Pirmo albumu grupa izlaida 1997. gadā, bet vēl šodien viņu dziesmas klausītājiem sniedz tādas pašas emocijas, kā 21 gadu atpakaļ.

Koncertaģentūra 75 EVENTS un Sergejs Žukovs aicina rīdziniekus un galvaspilsētas viesus 2. decembrī uz lielu diskotēku Arēnā Rīga, lai no sirds izpriecātos un izdejotos, kā savas jaunības laikā.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
РУКИ ВВЕРХ 21 / RUKI VVERH 21 GADS Sv 02.12.2018 19:00 Arēna Rīga 29.60 - 39.60
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 0,60 Eur apmērā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir, par ratiņkrēsla vietām jāsazinās ar organizatoru pa tālruni +371 29247731
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
HLC, SIA
Lielirbes iela 11-48 LV-1046 Rīga