Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

PĀRDOŠANA IR APTURĒTA - IRINA DUBCOVA / ИРИНА ДУБЦОВА

Sv 27.05.2018 19:00
Rīgas Kongresu nams
Tikai līdz 24.maijam Jums ir iespēja iegādāties biļetes uz koncertu par īpašu cenu. Atlaides saņemšanai izmantojiet kodu: tcc10
Atlaide tiek piemērota pirmajām 100 biļetēm!


Rīgā ar programmas “Labākais un jaunais” pirmizrādi uzstāsies Irina Dubcova

Slavenā, spilgtā un daudzu iemīļotā Irina Dubcova Rīgā uzstāsies 27.maijā Kongresu namā. Dziedātāja publikai parādīs savu jaunu, spilgto koncertprogrammu “Labākais un jaunais”. Jūs kļūsiet par izcila šova lieciniekiem, kas atstās patīkamus, neaizmirstamus iespaidus un uzlādēs ar satriecošu enerģiju!

Irinas Dubcovas radošās darbības cienītāji vairākkārt ir lūguši vietējiem organizatoriem atkal organizēt viņas koncertu Rīgā. Šķiet, ka vietējo pielūdzēju sapnis drīz piepildīsies!

Dzejniece, komponiste, viena no spilgtākajām un interesantākajām Krievijas estrādes izpildītājām Irina Dubcova brauc uz Rīgu. Dziedātāja uzstāsies Kongresu namā ar jaunās programmas “Labākais un jaunais” pirmizrādi. Viņas gaidāmā uzstāšanās Rīgā – īsta dāvana gan deju kompozīciju cienītājiem, gan arī tiem, kuriem sirdij tuvas jutekliskas dziesmas.
Irina iekaro skatītājus burtiski ar pirmo dziesmu. Katrs viņas koncerts – tā ir aizraujoša un neaizmirstama izrāde, satriecoša enerģētika un patīkamas atmiņas! Rīgā jūs gaida profesionāls un spilgts šovs ar neatkārtojamu enerģiju un tikai dzīvo skaņu!

Koncerta laikā jūs pārcelsieties neaizmirstami burvīgā iemīļoto hitu gaisotnē: “Par viņu”, “Kam? Kāpēc?”, “Maskava – Ņeva”, “Mīli mani ilgi”, Ļuba – Mīlestība”, “Ēd. Lūdzies. Mīli”. Un, protams, koncertā neiztiks bez jaunām dziesmām.

Šodien Irina – Prēmijas “Muz TV”, “Zelta gramofona” ieguvēja, prēmijas “Gada dziesma” laureāte 15 reizes, prēmijas “Gada šansons” laureāte par hitu “Es arī viņu mīlu” (duetā ar Ļubovu Uspensku), Pirmā kanāla projekta “Zvaigžņu fabrika 4” un pārvērtību šova “Mats matā” uzvarētāja.

Ar augsto izpildīšanas meistarību, nevainojamo gaumi un repertuāru, miljoniem iemīļotā Irina nepārstāj uzlādēt ar savu enerģiju un pārsteigt ar radošajiem sasniegumiem! Par to jūs pārliecināsieties jau 27.maijā Rīgas Kongresu namā. Nāciet baudīt profesionālu uzstāšanos, jo visi Irinas Dubcovas koncerti ir tikai ar dzīvo skaņu, kas viņu padara vēl tuvāku saviem pielūdzējiem!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
PĀRDOŠANA IR APTURĒTA - IRINA DUBCOVA / ИРИНА ДУБЦОВА Sv 27.05.2018 19:00 Rīgas Kongresu nams
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Līdz 27. maijam biļetēm piemērota 15% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!

Tikai līdz 24.maijam Jums ir iespēja iegādāties biļetes uz koncertu par īpašu cenu. Atlaides saņemšanai izmantojiet kodu: tcc10
Atlaide tiek piemērota pirmajām 100 biļetēm!


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
ALVIKSA, SIA
Maskavas iela 450 Rīga Rīga