Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

NEON SATURDAYS albuma tūres koncerti

Pk 16.11.2018 20:00 - Pk 23.11.2018 23:00
10.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
“Neon Saturdays” albuma “Freaks In The Ocean” prezentācijas koncerti Latvijā

Viena no skaļākajām pēdējo gadu pašmāju grupām “Neon Saturdays” 9. novembrī laiž klajā savu otro studijas albumu “Freaks In The Ocean” un izziņo prezentācijas koncertus Latvijā:

16. novembris -  Koncertzālē “Valmiera”, Valmierā
23. novembris - H2o Mazā Zāle, Rīgā

Īpašais viesis: Katrine Lukins

Grupas jaunais albums ir tapis sadarbībā ar starptautiski atzītiem skaņu ierakstu speciālistiem no ASV/Lielbritānijas un tajā ir iekļauti gan tepat Latvijā, gan arī ārzemēs izskanējušie singli “Get Up”, “Phoenix” un “Gravity”.

“Freaks In The Ocean” producents Leviss Gardiners iepriekš par sevi licis skaļi runāt, sadarbojoties ar britu dziedātāju Eliju Goldingu un 2016. gada britu “X Factor” uzvarētāju Metu Teriju.

Pie “Neon Saturdays” jaunā ieraksta kopējā skanējuma strādājis arī vairākkārtējs “Grammy” balvas ieguvējs, ASV skaņu inženieris Rendijs Merils.

Merils vēl nupat sadarbojies ar tādiem pasaules mūzikas grandiem kā Lady Gaga, Adele, Keitija Perija un ASV rokgrupa “Imagine Dragons”.

“Ikreiz, kad sākam strādāt pie jauna materiāla, uzliekam sev par pienākumu pacelt latiņu augstāk. Tam ir jābūt citam skatījumam – jaunai pieejai vai modernākam skanējumam. Kaut kam, kas izvelk mūs no komforta zonas un piespiež iespringt gan radoši, gan citādā ziņā. Esam gandarīti par paveikto un gatavi tikties ar saviem klausītājiem!,” uz koncertu aicina grupas līderis, talantīgais latviešu vokālists Andris Ēvelis.

Vairāk informācijas: http://www.neonsaturdays.com

Pasākumi