Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

NARGIZ / НАРГИЗ

Se 30.06.2018 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
19.13 - 100.00
Nargiz – pati neorģinālākā un mistiskākā personība krievu estrādē. Pēc dalības televīzijas šovā ‘Balss’, dziedātāja kļuva populāra visā bijušās Padomju Savienības teritorijā. No 2014. gada Nargiz sadarbojas ar producentu un komponistu Maksimu Fadejevu un izpilda mūziku roka un folk – roka stilā.

2014. gada 3. jūlijā dziedātāja debitēja ar Maksima Fadejeva dziesmu «Я не твоя война», bet oktobrī notika pirmizrāde dziesmas klipam, kurā dziedātāja filmējās kopā ar savu vīru Filipu Balzano. Tas ieguva atzinību no lielākajiem mūzikas televīzijas kanāliem.

2015. gadā Nargiz tika atzīta par ‘Labāko rok- projektu’ RU.TV prēmijā, kā arī kļuva par “Gada dziedātāju” MUSICBOX-2015 ietvaros.

Pēc diviem gadiem, 2016.gada 7.oktobrī, iznāk ilgi gaidītais Nargiza albums “Шум сердца”, kas iegūst līdera pozīciju iTunes topā uz pāris stundām. Albumā tika iekļautas tādas dziesmas kā:  «Я не твоя война», «Ты – моя нежность», «Я не верю тебе», «Беги».
Dziedātājas dziesma, ko viņa izpildīja kopā ar Maskimu Fadejevu «Вдвоём» arī tika iekļauta albumā, kā viena no Nargizas nozīmīgākajām kompozīcijām. Tā neatstāja vienaldzīgus fanus, jau 23 nedēļas tā stabili atrodas līderu pozīcijā  ‘Zelta gramofons’ hītu parādē. Dziesmas klipam ir 52 miljoni skatījumi YouTube.

Šobrīd Nargiz ir devusies koncertturnejā ar programmu “Вдвоём”. 

Nagriz ir brīvības un emancipācijas  spilgts piemērs. Pateicoties dziedātājas neparastajam un šokējošajam izskatam, unikālajam balss tembram 5 oktāvu diapozonā, Nargiz koncerti ir ļoti populāri, īpaši starp etno un roka mūzikas cienītajiem. Katrs koncerts ir neaizmirstams šovs, ko gribas redzēt vēl un vēl.

Vairāk informācijas: http://nargiz.com/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
NARGIZ / НАРГИЗ Se 30.06.2018 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 19.13 - 100.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pieejamas biļetes ar papildus 10% atlaidi - lai saņemtu atlaidi, pievieno grozam 3 vai vairāk biļetes ar cenu "Grupas biļete CENA".

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
IZO Art, SIA
Tērbatas 74A LV-1001 Rīga