logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

LIMP BIZKIT- World Tour 2020

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Gaidāmais Limp Bizkit koncerts izraisa lielu interesi - tirdzniecībā nonāks papildus biļetes!

28.februārī “Arēnā Rīga” uzstāsies pasaulslavenā amerikāņu repmetāla grupa Limp Bizkit.  Biļešu tirdzniecība uz koncertu sākusies 31.oktobrī un piedzīvojusi rekordlielu aktivitāti –fanu zonas biļetes izpirktas vien dažu minūšu laikā. Arī citu kategoriju biļetes lielā skaitā izpirka jau pirmajā dienā, uzstādot vienu no pēdējā laika biļešu pārdošanas rekordiem Latvijā.

Zināms, ka pazīstamie skatuves dumpinieki Limp Bizkit Rīgā izpildīs savus  lielākos hitus – "Nookie", "Break Stuff", "Take a Look Around", "My Generation", "Rollin’”, "My Way”, "Behind Blue Eyes", “Lightz”, “Gold Cobra”, “Lonely World” un citus. Tas ir jāredz un jāpiedzīvo!
Grupa Limp Bizkit dibināta deviņdesmito gadu vidū Floridā, un tās sastāvā darbojas vokālists Freds Dērsts, basģitārists Sems Riverss, bundzinieks Džons Oto, dīdžejs DJ Lethal un kolorītais ģitārists Vess Borlends. Grupa nominēta trīs Grammy balvām, ieguvusi virkni citu apbalvojumu, izdevusi 7 veiksmīgus albumus un pārdevusi vairāk kā 100 miljonus albumu kopiju.

Uzstājoties neskaitāmos koncertos un festivālos, Limp Bizkit iemantojusi dumpinieku slavu, un tās skatuves darbību nereti pavadījuši skandāli un fanu nekārtības, kas Limp Bizkit atpazīstamību tikai vairojis.

Pēdējā laikā mūziķi vairāk bija pievērsušies radošiem meklējumiem un citiem projektiem. Piemēram, Freds Dērsts sevi pierādījis arī kā aktieris un režisors, viņa pēdējā filma ar nosaukumu “Fanātiķis” un Džonu Travoltu galvenajā lomā iznākusi 2019.gada rudenī. Tomēr šobrīd Limp Bizkit kopā atgriezušies ierakstu studijā un uz skatuves vēl jaudīgāki kā jebkad.

Jau krietnu laiku virmo baumas par jaunu Limp Bizkit albumu, kas ļauj cerēt, ka Rīgā dzirdēsim jaunu muzikālo materiālu. Tomēr jebkurā gadījumā faniem par prieku grupa izpildīs savus lielākos hitus – "Nookie", "Break Stuff" "Take a Look Around" "My Generation", "Rollin'" "My Way”, "Behind Blue Eyes", “Lightz”, “Gold Cobra”, “Lonely World” un citus. Tas ir jāredz un jāpiedzīvo!
 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot