Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

LIMP BIZKIT- World Tour 2020

Pk 28.02.2020 20:30
Arēna Rīga
50.20 - 70.20
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas

Gaidāmais Limp Bizkit koncerts izraisa lielu interesi - tirdzniecībā nonāks papildus biļetes!

28.februārī “Arēnā Rīga” uzstāsies pasaulslavenā amerikāņu repmetāla grupa Limp Bizkit.  Biļešu tirdzniecība uz koncertu sākusies 31.oktobrī un piedzīvojusi rekordlielu aktivitāti –fanu zonas biļetes izpirktas vien dažu minūšu laikā. Arī citu kategoriju biļetes lielā skaitā izpirka jau pirmajā dienā, uzstādot vienu no pēdējā laika biļešu pārdošanas rekordiem Latvijā.

Pateicoties lielajai interesei, tirdzniecībā nonāks vēl 100 papildus fanu zonas biļetes, kuras būs iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās 12.decembrī no plkst. 09.00. Fani aicināti būt modri, jo pēc šīm biļetēm vērojams liels pieprasījums, un, visticamāk, tās tiks izpirktas zibenīgi.

Fanu zonas biļete ļaus tās īpašniekam vērot koncertu norobežotā zonā skatuves priekšā un izbaudīt Limp Bizkit uzstāšanos grupas viskarstāko fanu sabiedrībā. Šo biļešu īpašnieku ērtībai tiks atvēlēta atsevišķa ieeja.

Zināms, ka pazīstamie skatuves dumpinieki Limp Bizkit Rīgā izpildīs savus  lielākos hitus – "Nookie", "Break Stuff", "Take a Look Around", "My Generation", "Rollin’”, "My Way”, "Behind Blue Eyes", “Lightz”, “Gold Cobra”, “Lonely World” un citus. Tas ir jāredz un jāpiedzīvo!

 
Grupa Limp Bizkit dibināta deviņdesmito gadu vidū Floridā, un tās sastāvā darbojas vokālists Freds Dērsts, basģitārists Sems Riverss, bundzinieks Džons Oto, dīdžejs DJ Lethal un kolorītais ģitārists Vess Borlends. Grupa nominēta trīs Grammy balvām, ieguvusi virkni citu apbalvojumu, izdevusi 7 veiksmīgus albumus un pārdevusi vairāk kā 100 miljonus albumu kopiju.

Uzstājoties neskaitāmos koncertos un festivālos, Limp Bizkit iemantojusi dumpinieku slavu, un tās skatuves darbību nereti pavadījuši skandāli un fanu nekārtības, kas Limp Bizkit atpazīstamību tikai vairojis.

Pēdējā laikā mūziķi vairāk bija pievērsušies radošiem meklējumiem un citiem projektiem. Piemēram, Freds Dērsts sevi pierādījis arī kā aktieris un režisors, viņa pēdējā filma ar nosaukumu “Fanātiķis” un Džonu Travoltu galvenajā lomā iznākusi 2019.gada rudenī. Tomēr šobrīd Limp Bizkit kopā atgriezušies ierakstu studijā un uz skatuves vēl jaudīgāki kā jebkad.

Jau krietnu laiku virmo baumas par jaunu Limp Bizkit albumu, kas ļauj cerēt, ka Rīgā dzirdēsim jaunu muzikālo materiālu. Tomēr jebkurā gadījumā faniem par prieku grupa izpildīs savus lielākos hitus – "Nookie", "Break Stuff" "Take a Look Around" "My Generation", "Rollin'" "My Way”, "Behind Blue Eyes", “Lightz”, “Gold Cobra”, “Lonely World” un citus. Tas ir jāredz un jāpiedzīvo!
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
LIMP BIZKIT- World Tour 2020 Pk 28.02.2020 20:30 Arēna Rīga 50.20 - 70.20
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 1.20 Eur apmērā.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
STAR BOOKING, SIA
Ganību dambis 26A Rīga LV - 1005 Rīga
Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt RUKI VVERH 22 GADS / РУКИ ВВЕРХ 22 PopulārsPopulārsRUKI VVERH 22 GADS / РУКИ ВВЕРХ 22 Arēna Rīga, Latvija 25.50 - 44.70
-10%
Pirkt DINAMO Rīga : CSKA Moscow PopulārsPopulārsDINAMO Rīga : CSKA Moscow Arēna Rīga, Latvija 5.60 - 91.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt METALLICA S&M Tribute Show ar simfonisko orķestri PopulārsPopulārsMETALLICA S&M Tribute Show ar simfonisko orķestri Arēna Rīga, Latvija 21.20 - 49.20
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt MOT PopulārsPopulārsMOT Arēna Rīga, Latvija 21.20 - 26.20
-20%
Pirkt OLGA BUZOVA / ОЛЬГА БУЗОВА PopulārsPopulārsOLGA BUZOVA / ОЛЬГА БУЗОВА Arēna Rīga, Latvija 19.60 - 24.40
-20%