logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Kings of Convenience - Riga 2022

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Kings of Convenience
Rīga 22.10.22
 
Īsto romantiķu sapnis - grupas “Kings of Convenience” koncerts Rīgā jau šoruden! Norvēģu akustiskās intimitātes meistari uzstāsies “Hanzas peronā” šī gada 22. oktobrī.

“Maģiju nevar uzburt ar gudru aprēķinu vai domas spēku,” saka Ērlends Eije nesen iznākušajā dokumentālajā filmā par grupu. Un tas precīzi raksturo visu “Kings of Convenience” paveikto.  22. oktobrī “Hanzas Perons” ļausimies “Kings of Convenience” burvības piedzīvojumam. Šis neapšaubāmi būs viens no maigākajiem, skaistākajiem un siltākajiem koncertiem Rīgā šoruden.
 
"Kings Of Convenience" ir atgriezušies pēc ilgāka pārtraukuma - izdevuši albumu un devušies ilgi gaidītajā koncerttūrē. Jaunais dueta albums “Peace or Love”, līdzīgi iepriekšējiem, ir autobiogrāfisku un ļoti personisku dziesmu piesātināts.
 
Tūres ietvaros grupa pirmo reizi sniegs koncertus visās trīs Baltijas valstīs. “Hanzas peronā” viņi ir gaidāmi 22.oktobrī;  20. oktobrī grupa uzstāsies Tallinā, “Alexela Concert Hall” un 24. oktobrī Viļņā, “Compensa Concert Hall”. Visus trīs koncertus organizē mūzikas aģentūra "8 Days A Week".
 
“Kings of Convenience” patiesi izbauda gan skatuves pieredzi, gan ceļojumus uz neredzētām vietām. Mūzika  ir abu draudzības pamatā, un, koncertējot, viņi bieži aizkavējās apmeklētajās pilsētās, dodas garās pastaigās, lai tās piedzīvotu, iepazītu tuvāk, un, kas zin, varbūt arī atrastu iedvesmu jaunām dziesmām.
 
Tomēr vislielākā iedvesma abiem ir tikšanās ar saviem klausītājiem. “Laikam jau esam gana prasīgi, jo mūsu koncertu laikā ir jāspēj gan paklusēt, lai ieklausītos, gan sasist plaukstas, kad nepieciešams, gan laisties mežonīgā dejā, ja tas ir iespējams,” savā instagram kontā stāsta grupa par pieredzēto maģiju koncertu laikā, kuros veidojas gandrīz telepātiskā saikne starp mūziķiem un klausītājiem.
 
 
 
 
 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot