Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jaungada karnevāls 'Maģiskais 2020'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
3. janvārī - Jaungada karnevāls “Maģiskais 2020”

2020. gada 3. janvārī plkst. 21:00 Jaunpils pilī maģijas ietekmi jutīs katrā telpā, pat karnevāla norises laiks un datums ir maģiski pārtapis uz piektdienas vakaru, lai viesi varētu baudīt pils maģisko noskaņu līdz rīta agrumam.

Pils lielajā zālē dejas virpulī viesus ievedīs grupas “VIA Sienāži” un “Stradivari”. Pasākumu vadīs harizmātiskais iluzionists Toms Felkers.

Muzejā būs apskatāma izstāde, kur gaismas ietekmē notiek pārvērtības. Nākotni varēs zīlēt gan zvaigznēs ar astrologa palīdzību, gan pārbaudīt maģiskā cipara 2020 ietekmi uz ikkatra plāniem ar numerologa starpniecību.

Viesi varēs baudīt seju apgleznošanu, maģisko foto stūri un nākotnes pareģojumus. Krāšņākās un maģiskākās maskas tiks apbalvotas. Izsalkumu un slāpes varēs veldzēt gan bāros, gan pils krogā.

Ieejas biļešu cenas maskām - 7.00 EUR, bez maskām - 10.00 EUR, VIP biļete ( rezervēta vieta pie galdiņa ar uzkodām) - 30.00 EUR. Par masku tiks uzskatīts kopējais tēls (tērps + aksesuāri).
 
Iegādāties biļetes iepriekš pārdošanā varēs Biļešu servisa tirdzniecības vietās un Jaunpils pilī, VIP biļetes TIKAI Jaunpils pilī, sazinoties pa telefonu +371 26101458 vai rakstot e-pastu: info@jaunpilspils.lv.

Vairāk informācijas par pasākuma programmu un biļešu iegādes iespējām var uzzināt zvanot pa tālruni +371 26101458, bet viesnīcas numuru rezervēt pa tel. +371 29442539.

Pasākumā tiks fotografēts/ filmēts un iegūtie dati publiskoti.

Vairāk informācijas: http://www.jaunpilspils.lv

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot