Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Instrumenti koncerts Atkala

Pk 15.06.2018 21:00 - Sv 17.06.2018 23:00
20.00 - 87.50
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
“Instrumenti” izziņo trešo koncertu jūnijā Siguldas pilsdrupu estrādē

Grupa “Instrumenti” izziņo papilkoncertu albuma “Atkala” koncertu sērijai Siguldas pilsdrupu estrādē – koncerti notiks trīs dienas pēc kārtas – 15., 16. un 17. jūnijā.

Līdz ar papildus koncerta datuma izziņošanu, “Instrumenti” piedāvā arī filmas “Kriminālās ekselences fonda” radošās komandas, režisora/scenārija autora Oskara Rupenheita un producenta/operatora Jura Pīlēna, veidotu īsfilmu kā ieskatu “Instrumenti” mūziķu saspringtajā ikdienā, koncertiem tuvojoties.

Stāsta “Instrumenti” mūziķis Reinis Sējāns: “Visi trīs Siguldas koncerti būs intensīvi un jaudīgi; esam ļoti priecīgi ar grupu “Instrumenti” atklāt vasaru ar tādu kā nelielu “Instrumenti” festivālu vienā no gleznainākajām vietām Latvijā – Siguldas pilsdrupās.”

Grupai “Instrumenti”  uz skatuves pievienosies lielisks pavadošo mūziķu sastāvs - Valters Sprūdžs, Rūdolfs Dankfelds un Miķelis Putniņš. 

Biļetes arī uz trešo koncertu nopērkamas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un www.instrumenti.in, Pieejamas atlaides Siguldas ID kartes īpašniekiem, kā arī īpašs piedāvājums ģimenēm ar bērniem.

Ierobežotā skaitā uz 17. jūnija koncertu pieejamas arī VIP biļetes, kas paredz nenumurētu sēdvietu uz īpaša paaugstinājuma, kā arī darbosies kā auto caurlaide auto novietošanai īpašā zonā netālu no Siguldas pilsdrupu estrādes.


“Instrumenti” albuma “Atkala” koncerti
15., 16. un 17. jūnijā plkst. 21:00, ieeja no 19:00
Siguldas pilsdrupu estrāde

Vairāk informācijas: http://www.instrumenti.in

Pasākumi