Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Instrumenti koncerts Atkala

Se 16.06.2018 21:00
Siguldas pilsdrupu estrāde
25.00 - 87.50
“Instrumenti” izziņo trešo koncertu jūnijā Siguldas pilsdrupu estrādē

Grupa “Instrumenti” izziņo papilkoncertu albuma “Atkala” koncertu sērijai Siguldas pilsdrupu estrādē – koncerti notiks trīs dienas pēc kārtas – 15., 16. un 17. jūnijā.

Līdz ar papildus koncerta datuma izziņošanu, “Instrumenti” piedāvā arī filmas “Kriminālās ekselences fonda” radošās komandas, režisora/scenārija autora Oskara Rupenheita un producenta/operatora Jura Pīlēna, veidotu īsfilmu kā ieskatu “Instrumenti” mūziķu saspringtajā ikdienā, koncertiem tuvojoties.

Stāsta “Instrumenti” mūziķis Reinis Sējāns: “Visi trīs Siguldas koncerti būs intensīvi un jaudīgi; esam ļoti priecīgi ar grupu “Instrumenti” atklāt vasaru ar tādu kā nelielu “Instrumenti” festivālu vienā no gleznainākajām vietām Latvijā – Siguldas pilsdrupās.”

Grupai “Instrumenti”  uz skatuves pievienosies lielisks pavadošo mūziķu sastāvs - Valters Sprūdžs, Rūdolfs Dankfelds un Miķelis Putniņš. 

Biļetes arī uz trešo koncertu nopērkamas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un www.instrumenti.in, Pieejamas atlaides Siguldas ID kartes īpašniekiem, kā arī īpašs piedāvājums ģimenēm ar bērniem.

Ierobežotā skaitā uz 17. jūnija koncertu pieejamas arī VIP biļetes, kas paredz nenumurētu sēdvietu uz īpaša paaugstinājuma, kā arī darbosies kā auto caurlaide auto novietošanai īpašā zonā netālu no Siguldas pilsdrupu estrādes.


“Instrumenti” albuma “Atkala” koncerti
15., 16. un 17. jūnijā plkst. 21:00, ieeja no 19:00
Siguldas pilsdrupu estrāde

Vairāk informācijas: http://www.instrumenti.in

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Instrumenti koncerts Atkala Se 16.06.2018 21:00 Siguldas pilsdrupu estrāde 25.00 - 87.50
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Lai iegādātos biļeti ar atlaidi, ir jāievada Siguldas ID kartes numurs. Atlaide NAV derīga Ģimenes biļetei un VIP biļetei. Ar vienu karti var iegādāties 2 biļetes uz katru koncertu.
1 Ģimenes biļete derīga visiem ģimenes locekļiem.

Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.


Ierobežotā skaitā uz katru no koncertiem pieejamas arī VIP biļetes, kas paredz nenumurētu sēdvietu uz īpaša paaugstinājuma, kā arī darbosies kā auto caurlaide auto novietošanai īpašā zonā netālu no Siguldas pilsdrupu estrādes.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir - pavadonim bez maksas

Norises vieta
Pils iela 16 Sigulda Latvija
Organizators
TRU, SIA
Plēnes iela 4 LV-1046 Rīga